Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
1,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:313047
 
Author:
Evaluation:
Published: 05.11.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Pastāv šādi komunikācijas līmeņi: 1) intrapersonālā (komunikācija notiek pašam ar sevi); 2) interpersonālā (komunikācija ar citiem – starppersonu komunikācija); 3) grupu; 4) masu; 5) organizāciju; 6) starptautiskā un starpkultūru.
Četru desmitgadu laikā zinātnieki ir koncentrējušies starppersonu komunikācijas nozares ievērojamajām pārmaiņām. Pārsvarā strappersonu komunikācijas nostādnes maiņa ir atkarīga no laika kādā mēs dzīvojam. Sociāla mijiedarbība arī veicina starppersonu darbību, kā arī attīsta personīgās attiecības ar citiem cilvēkiem. Šī komunikācija veicina sociālo procesu pieaugumu. Cilvēkus, kas piedalās komunikācijā, sauc par aktoriem.
Starppersonu komunikāciju var sadalīt vairākās teorijās, kas raksturo šīs komunikācijas atšķirību: 1. Starppersonu pielāgošanās teorijas. Tiek izskaidrots, kāpēc personas sociālajā mijiedarbībā sāk mainīt verbālo un neverbālo uzvedību, atbildot vienam uz otra darbību. 2. Vēstījuma izplatīšanas teorijas. Indivīdi veido attiecības ar citiem cilvēkiem, veidojot derīgu ziņojumu klausītājam. Veids kā izskaidrot variantus izsmalcināti un efektīvi no katra personīgā vēstījuma. Šis teorijas veids savieno vēstījuma iezīmes un galarezultāta nepieciešamību atklāties. Notiek mijiedarbība ar citiem. Pamatdarbība ir strukturāla vienība, kas ietver procedūras ierakstīšanu, ilgtermiņa asociatīvu tīkla veidojumu, kas sastāv no posmiem, tādējādi tiek paradītas darbības iezīmes rezultāti un situācijas. 3. Nenoteiktības teorijas. Tiek iekļaut sociāla mijiedarbība, kas pakļauti nenoteiktības stāvoklim. Pastāv ievērojama laika komunikācija. Var attiecināt dažādības privātā sevis atklāšanā, darbībā un informācijas izpētē. …

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register