Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:864973
 
Evaluation:
Published: 30.10.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

1. Nodaļas nosaukums: 1. nodaļa „Informācijas gadsimts un tā blakusparādības”
2.Tematika. Šajā nodaļā stāstīts par to, kā radies un attīstījies informācijas gadsimts, par to, kā tas ietekmējis cilvēku dzīvi, domāšanu, viņu laika izjūtu. Tiek rakstīts par dažādiem vēstures noteikumiem, kas parāda informācijas gadsimta attīstību – par to, cik ātri cilvēki ir pieraduši pie pārmaiņām, cik normāla tagad liekas, piemēram, iepirkšanās brīvdienās, vai arī dators katrā mājā, ņemot vērā to, ka pirms 30 gadiem nekā no tā visa nebija. Tiek stāstīts arī par Padomju Savienības sabrukumu un Aukstā kara beigām, ko, autoraprāt, izraisīja idejas, informācijas izplatīšanās, nevis militārie spēki, kā arī par Interneta komercializāciju, kas radīja strauju interneta attīstību. Tīmeklis attīstījās, taču tas nav sakārtots, sistemātisks, tajā valda juceklis, taču lielāka demokrātija, kādu jebkad spētu panākt kādas valsts vara. Arī valsts iedzīvotāju dzīves līmeni tagad ir iespējams noteikt pēc interneta lietotāju skaita – jo augstāks dzīves līmenis, jo vairāk interneta lietotāju.
Nodaļā arī pievēršas tam, ka informācijas tehnoloģijas ir noteicošais faktors visiem produkcijas veidiem – cilvēki veikalos izmanto skanerus, fermās viss tiek automatizēts – lielākā pasaules nelaime būtu globāla datorkatastrofa. Informācija arī iegūst aizvien lielāku vērtību ražošanā, to pārdodot, autoram tās nekļūst mazāk, kā tas ir ar parastām precēm. Ēriksens arī parāda to, ka interneta uzņēmumi ir spēcīgāki par parastajiem uzņēmumiem, kaut arī ienākumi ir daudz mazāki, parādot AOL un WB piemēru.
Tiek vērsta uzmanība uz to, ka informācijas ir par daudz, un mēs nespējam uzzināt visu, pat par vienu konkrētu dienu ne.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register