Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
3,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:859725
 
Author:
Evaluation:
Published: 09.12.2008.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 6 units
References: Not used
Time period viewed: 2000 - 2010 years
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  GK sistēmu termodinamiskais modelis    3
  Taisnplūsmas gaisa kondicionieri    4
  Gaisa kondicionieri ar gaisa recirkulāciju    7
  Gaisa kondicionēšanas sistēma ar gaisa rekuperāciju    10
  GK optimāla darbības režīma pētīšanas vēsture    11
  Literatūras saraksts    13
Extract

Gaisa sagatavošanas process, pirms tā padošanas telpā, ir tehnoloģisko operāciju kopums un to sauc par gaisa kondicionēšanas tehnoloģiju. Siltuma- mitruma gaisa apstrādes tehnoloģija ir atkarīga no sākuma gaisa parametriem, kurš sekos uz apstrādi, un gaisa parametriem, kuri ir vajadzīgi telpā.
Lai pareizi noteiktu gaisa apstrādes paņēmienu, zīmē I-d diagrammu, kura ļauj pie noteiktiem izejas datiem atrast tādu tehnologiju, kura nodrošinās noteiktus gaisa parametrus apkalpojamā telpā pie minimāliem enerģijas, ūdens un gaisa patēriņiem. Tādu gaisa apstrādes shēmu sauc par GK un ventilācijas sistēmu termodinamisko modeli.
Parametri āra gaisam, kurš tiek padots uz kondicionieru turpmākai apstrādei, izmainās gadā un pat dienas laikā diezgan lielā diapozonā, tāpēc varam runāt par parametru kopu kā par daudzdimensionālo funkciju. Tāpēc varam runāt par āra gaisu, kā par daudzdimensionālo funkciju Xн, par pieplūdes gaisu, kā par funkciju Xпр, bet par apkalpojamās telpas gaisu - Xпом. Termodinamisko funkciju kustības modeli atzīmē uz I-d diagrammas un pēc tam izvēlas noteikto gaisa apstrādes algoritmu un nepieciešamās ierīces.
Termodinamiskā modeļa konstruēšanu sāk no āra gaisa parametru atzīmēšanas uz I-d diagrammas atkarībā no dotā punkta ģeogrāfiskā stāvokļa. Par augšējo robežu pieņem izotermu tл un izoentalpiju Iл (robežparametri siltā gada periodā). Par apakšējo robežu pieņem izotermu tзм un izoentalpiju Iзм (robežparametri aukstā un pārejas gada periodā). Relatīvā mitruma robežparametrus pieņem pēc meteoroloģiskiem novērojumiem, ja tādu nav, tad robežās no 20% līdz 100%.
Sanāk, ka āra gaisa iespējamo parametru daudzdimensionālā funkcija ir daudzstūris abcdefg (att. 1). Pēc tam uz I-d diagrammas uzzīmē nepieciešamo gaisa stāvokļa parametrus telpā vai darba zonā. Tie var būt punkti vai darba zona P1P2P3P4.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register