Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
1,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:116299
 
Author:
Evaluation:
Published: 15.04.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 8 units
References: Used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Ievads    3
1.  Mācību materiālu izplatīšana agrāk un jaunā pieeja    4
2.  Internets    5
2.1.  Mājaslapa    6
2.2.  E-pasts    7
2.3.  Atmiņas ierīces    9
  Secinājumi    10
  Izmantotās literatūras un informācijas avotu saraksts    11
Extract

Līdz ar straujo 20.gadsimta zinātnes attīstību, cilvēcei pavērušās daudz jaunas iespējas un kas vēl desmit gadus atpakaļ likās neiespējams, šodien šķiet pašsaprotams un ikdienišķs. Mūsdienu sabiedrībai neatņemama dzīves sastāvdaļa ir cieši saistīta ar informāciju tehnoloģijām. Izņēmums nav arī izglītības sistēma – informāciju tehnoloģijas tiek veiksmīgi izmantotas mācību procesā. Tehnoloģijas lieto gan materiālus sagatavojot, gan tos labojot, pavairojot un izsūtot citiem. Bez šīm tehnoloģijām tas viss būtu parastam lietotājam praktiski neiespējams un visas ar mācību materiālu izveidošanu un nodošanu saistītās darbības būtu daudz dārgākas. Informācijas tehnoloģijas atvieglo skolotāju darbu, jo tie tās var labi izmantot.

Šajā darbā es apskatīšu informāciju tehnoloģiju pielietojumu mācību materiālu izplatīšanai. Aprakstīšu arī mācību materiālu agrāko un jauno pieeju, ko var darīt ar mācību materiāliem, ja ir pieejams internets un kā citos veidos var izplatīt informāciju, izmantojot informācijas tehnoloģijas.

Internets radās 60-to gadu beigās, kad ASV militāristi finansēja projektu, kura mērķis bija izstrādāt datoru tīkla protokolus un arhitektūru, kas ļautu savā starpā savienot datorus, kurus šķir lieli attālumi. ASV universitātes internetu savienoja 70-ajos gados. Palēnām tas izplatījās visā pasaulē, bet īsts "sprādziens" notika sākot ar 1993. gadu, kad popularitāti guva vispasaules tīmekļa jēdziens (world wide web) un internets kļuva baudāms arī parastiem cilvēkiem. Vispasaules tīkls pasaulē veidojas par visdemokrātiskāko masu saziņas līdzekli - informācija ir pieejama neatkarīgi no informācijas patērētāja fiziskās atrašanās vietas, katrs indivīds informāciju var padarīt pieejamu plašai publikai, paveras iespējas eksperimentēt ar jauniem izpausmes veidiem. Tīkla pakalpojumus izmanto vairāk nekā 10 miljoni lietotāju. Kā vieni no galvenajiem pakalpojumu veidi tiek minēti - elektroniskais pasts, datņu pārsūtīšana, sarunas tiešsaistē, vēstkopas u.c.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register