Summaries, Notes1 Computers, Consumer Electronics, Math
Atbilde: Lai saražotu plānoto nedēļas produkciju nepieciešams iegādāties R=( 902 710 584 823 679 711 956 ) 2) Noteikt, kāda ir katra produkta vienas vienības pašizmaksas, ja ir zināms resursu Ri vienas vienības cenas C= ( 1 7 2 3 6 4 3 )T? …
Šeit ir pieejams paraugs, kā izpildīt augstskolas matemātikas mājasdarbu tēmā "Lineārā algebra".