Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
3,99
You save:
0,72 (18%)
Discounted price*:
3,27
Purchase
Add to Wish List
ID number:649876
Evaluation:
Published: 13.02.2020.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 7 units
References: Not used
Extract

Latvijā tūrisms attīstās un tiek attīstīts. Tomēr, ne vienmēr informācija par reģionu tūrisma attīstības iespējām tiek publiski pausta. Reizēm, Latvijas iedzīvotāji ir informēti par sava novada attīstību, jo biežāk apmeklē to mājas lapas vai lasa reģionālos laikrakstus. Latvijai tūrisms ir viena no svarīgākajām uzņēmējdarbības nozarēm, kas nodarbina lielu daļu vietējo iedzīvotāju. Novadiem ir raksturīga sezonalitāte, jo tad gan ir raksturīgs liels ārzemju tūristu pieplūdums, gan vietējo ceļotāju. Galvenokārt, Latvijā tiek likts uzsvars uz kultūrvēsturiskajiem resursiem, kuru dēļ tiek domāts par objektu ilgtspēju un infrastruktūru. Uzņēmēji savstarpēji cīnās par tūristiem, tā vietā, lai apmierinātu tūristu vajadzības un nepieciešamības gadījumā-sadarboties, kopā sasniedzot labākus rezultātus.
To apstiprina arī Ziemeļu dimensijas Kultūras partnerības sekretariāta ziņojums “Kartēšanas vingrinājums: kā radošās industrijas varētu veicināt inovācijas tūrisma nozarē ziemeļu reģionā?” Ziņojums atklāj, ka tūrisma nozare Latvijā ir nozīmīgs eksporta ienākumu avots, kas sniedz ievērojamu pienesumu valsts iekšzemes kopproduktam (IKP). Ziņojums norāda, ka ar tūrismu saistīto pakalpojumu eksporta ienākumu apjoms 2014. gadā sastādīja 24,1 miljardus eiro jeb 3,8% no IKP, un 75 000 ar tūrismu saistītās darba vietas veidoja 8,5% no kopējā nodarbināto skaita. Konkurētspējīgākās tūrisma jomas Latvijā ir darījumu tūrisms, veselības un labklājības tūrisms, kultūras tūrisms, dabas tūrisms un piedzīvojumu tūrisms (Solovjova, 2017).

Author's comment
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Tūrisma attīstības tendences un uzņēmējdarbības iespējas”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/649876

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register