Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
0,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:243983
 
Author:
Evaluation:
Published: 30.11.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 3 units
References: Not used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
1.  Ievads    2
2.  Mērķi, uzdevumi    4
3.  Procesa izklāsts    5
4.  Novērtējums    7
5.  Izmantotā literatūra    8
Extract

Māsas var būt liels atspaids veselības aprūpē. To atzīst daudzi cilvēki un arī Pasaules Veselības Organizācija ir atkārtoti sludinājusi savu atbalstu māsu darbam.
Māsām ir dažādas lomas un uzdevumi, atkarībā no viņu vietas veselības aprūpes sistēmā un iespejas ietekmēt ārstniecības procesu un pacientu izveseļošanās gaitā ka arī, pieņemt lēmumus, kas attiecas uz veselības aprūpes sistēmu.
No seniem laikiem cilvēkiem rūpo slimību novēršana un veselības uzturēšana. Vēlēšanās uzturēt veselību tiek saistīta ar sociālās grupas uzturēšanu. Mūsdienu sabiedrības lielākā daļa atzīst, ka jārūpējas par tiem, kuri cieš no slimību radītajām sociālajām, ekonomiskajām, emocionālajām un fiziskajām neērtībām, vai par tiem, kas nav spējīgi paši par sevi parūpēties.Pakāpes, kādās šīs rūpes parādās, un veidi, kādos tās tiek nodrošinātas, ir atkarīgi no daudziem faktorie:
Personāla izglītība (sevis pilnveidošana, kvalifikācijas celšanas kursi un c.)
Interese par darba norisi nodaļa;
Cieņa pret pacientiem un darba kolēģiem.

Māsas darbs ir aktīvs process, kurā nepieciešams rast jaunus risinājumus mainīgājām veselības aprūpes vajadzībām dažādās sabiedrības grupās. Uzticība, kādu cilvēki izrāda māsām, uzticoties aprūpēt sevi un savus tuviniekus, liek kritiski pārskatīt māsu praksi, lai nodrošinātu tādu aprūpi, kam ir pozitīvs iznākums.
Aprūpes un ārstēšanas svarīgākā sastāvdaļa ir informācija par pacientu, tādēļ liela nozīme ir komandas darbam. Lai izpildītu savus darba pienākumus, saskaņā ar pacienta vajādzībām un izvairītos no nekvalitatīvas aprūpes svarīga nozīme ir tai informācijai, kuru darbinieks saņem pieņemot dežūru.
Lai nodrošinātu māsas atbildību par saviem pienākumiem, nepieciešama profesionālo, ētisko, kā arī kultūras standartu apgūšana un attīstīšana. Lai pacientam varētu sniegt augstas kvalitātes aprūpi, ir svarīgi, ka māsas spēj saskatīt loģisku pamatojumu savai rīcībai un viņām ir pieejami standarti, pēc kuriem novērtēt māsu praktisko darbību.
Neiroloģisko traucējumu parastās izpausmes ietver kustību, jušanas, autonomās inervācijas un kognitīvo sfēru. Novērojot šos simptomus, iegūstot atbilstošu anamnēzi un veicot pilnu neiroloģisko izmeklējumu, ir iespējams labāk saprast neiroloģiskā traucējuma būtību un plānot aprūpi. Neiroloģijas nodaļā ir liela darba intensitāte, daudz pacientu ar kutību traucējumiem un vispār nekustīgu pacientu, tādēļ, iegūtā, dežūras nodošanā-pieņemšanā informācija, ir ļoti svarīga. Ar tās palīdzību, personāls, var precīzi izpildīt savus darba pienākumus un iegūt precīzu informāciju par pacientiem, nodrošinot tiem, pilnvērtīgu ārstēšanu un aprūpi. …

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register