Secinājumi
1. Finanšu krīze ir nopietni ietekmējusi Latvijas darba tirgu. Samazinājās darba vietas, bet bezdarbnieku skaits pieauga milzīgiem tempiem. Lai nokļūtu atpakaļ laikos, kad uz viena darbu vietu pretendēja vien 2 cilvēki, ir jāpaiet ilgam laikam, jo cilvēkam ir jābūt lielai drosmei, lai saņemtos un uzsāktu savu biznesu šādos ekonomiskos apstākļos.
2. Latvijas demogrāfija ir pasliktinājusies, jo cilvēkiem aizbraucot, īpaši jauniem, ir iespēja iepazīties ar ārzemju cilvēkiem, vēlāk veidot ģimeni, taču par savām mājām neizvēloties Latviju. Arī tās ģimenes, kas ar maziem bērniem aizbrauc to ietekmē, jo visdrīzāk šie bērni paliks tur un nevēlēsies atgriezties šeit, veidojot ģimeni tur, jo nevēlēsies saskarties ar problēmām, kādas ir Latvijā.
3. Šeit, Latvijā, visgrūtāk ir gājis 2009. un 2010. gadā, kad valsts iekšzemes kopprodukts bija ļoti mazs, bezdarbnieku daudz, bet brīvās darba vietas – maz. Tātad, ja nebija kas strādā, tad nebija kas maksā nodokļus, daudzām nozarēm tiek samazināts finansējums. Valstij bija nepieciešama nauda, tika ieviesti jauni nodokļi vai palielināti jau esošie, taču valsts galvas nevēlējās saprast, ka cilvēkiem nav naudas par ko to visu samaksāt. Cilvēki nebija apmierināti ar šādiem grozījumiem, tāpēc tas sabiedrībā izsauc protestus.
4. Lai piesaistītu kvalificētu darbaspēku, Latvijai nepieciešami lieli līdzekļi. Nepieciešams iebraucējus apmācīt sava darāmā darba profesijā, tiem būs nepieciešams iemācīties mūsu valodu un saprast latviešu tautas tradīcijas, kultūru.
…