Motivēšana - ir dinamisks process, kurš, lietojot psiholoģiskās, sociālās, ekonomiskās un tiesiskās metodes un līdzekļus, sekmē indivīda un uzņēmuma izvirzīto mērķu sasniegšanu
Kāpēc cilvēki nāk uz deju nodarbībām? Regulāri apmeklē treniņus, sporta zāles, trenažieru zāles, spēlē sporta spēles? Kāda ir viņu motivācija? Centīsimies to noskaidrot.
Pārsvarā ar sportu nodarbojas tāpēc, ka tas ir veselīgi, sabiedriskais uzskats – ka sevi jāuztur formā, relklāmas – kā piem.: ..”Sargi savu sirdi – neēd treknus saldumus, neesi mazkustīgs, esi fiziski aktīvs, sportisks, ēd augļus un dārzeņus, nesmēķē, esi izgulējies!” – liek sabiedrībai darīt tieši tā, jo citādi viņi nebūs ‘’tie pareizie’’!
Taču ir arī cilvēki, kam fiziskās nodarbības sagādā īstu prieku, baudu, atslābināšanos. Skrejot, vingrojot, nodarbojoties ar jogu, aerobiku, vēderdejām, u.c. viņi atbrīvojas no stressa, depresijas, no ikdienas problēmām, aizmirsa par skarbo realitāti, saspringto atmosfēru darbā, no strīdiem ar savu tuvāko cilvēku. …