(13. slīde) Ja ēdienu pasniedz bez galda piederumiem nevajag baidīties, tas nozīmē jāēd ar rokam un Jums tiks pasniegta bļoda ar ūdeni roku noskalošanai. Ēdiena pārpalikumus, piem., kaulus, sēklas nedrīkst likt šķīvī, to labāk likt uz galda vai atsevišķā šķīvī, ja tāds ir iedots. Vienā ēdienreizē tiek pasniegti 20-30 ēdienu, tāpēc tos labāk TIKAI nogaršot. Nedrīkst atstāt tukšu šķīvi tas nozīmē ka Jūs vēlaties vēl, tāpēc atstājiet nelielu ēdiena gabalu, tas nozīmēs Jums pietiek. Tas pats ar tējas dzeršanu. Rēķinieties ar to, ka skorpioni, siseņi, čūska āda, suņa gaļa, zviņnesis, lielas Ķīnas salamandras, dažādi kukaiņi un tamlīdzīgas lietas tiek uzskatītas par DELIKATESEM, kurus obligāti jānogaršo.
(14. slīde) Mielasta laikā par biznesu nerunā, toties daudz lieto alkohola. Ķīnieši pārbauda ārzemniekus vai tie spēj turēt līdzi dzeršanā. Ja vēlaties izlaist kādu glāzi, sakiet ārsts Jums aizliedz daudz dzert. Ķīnieši pie galda jutās brīvi un smēķē, bet pirms aizsmēķējot pieklājīgi piedāvāt arī citiem. Mielasts tuvojās beigām, kad pasniedz augļus un kārstos dvieļus. Dzeramnaudu oficiantiem nedod, jo to uzskata par apvainojumu.
Sekojiet šai sistēmai arī gadījumos, jā pats uzņemiet ķīniešu viesus! Jo viņus vislabāk aizvest nevis uz vietējas virtuves restorānu, itāļu vai franču restorānu, bet uz viņu pašu ķīniešu restorānu. Pat tiem ķīniešiem, kuri dzīvoja Eiropā negaršo mūsu ēdiens.
(15. slīde) Es ceru, ja dzīvē vajadzēs vai nu braukt uz Ķīnu, vai arī uzņemt ķīniešu viesus Jūs šo visu ievērosiet. Tad Jūsu darījums tiks noslēgts uz augstāka līmeņa, jo ķīnieši novērtēs visu, ne tikai ko Jūs piedāvājiet, bet arī zināšanas, manieres un viņu kultūras pārzināšanu.
…