Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
1,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:719553
 
Author:
Evaluation:
Published: 21.03.2007.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 1 units
References: Not used
Extract

Daudz reiz ir ticis zvērēts, turot plaukstu uz sirds. Ikdienas kontaktos cilvēki lieto divas plaukstas pamatpozīcijas. Pirmā – plauksta vērsta uz augšu, tā raksurīga ubagiem, kuri lūdz naudu vai barību. Otrajā pozīcija plauksta vērsta uz leju, it kā kaut ko apturot vai atraidot. Viens no iederīģākajiem veidiem, lai noskaidrotu, vai kāds cilvēks ir vai nav godīgs un atklāts, ir viņa plaukstu stāvokļa vērošana. Gluži kā suns atver savu rīkli, lai izdarītu padevību uzvarētājam, arī cilvēciskais dzīvnieks lieto savas plaukstas, lai parāditu to pašu vai dvēseles stavokli. Piemēram, ja cilvēki vēlas būt absolūti atklāti vai godīgi, viņi tur vienu vai abas plaukstas pret otru cilvēku un saka, piemēram: “ Laujiet man būt ar jūms pilnīgi atklātam “. Ja kads grib būt pilnīgi atklāts, vai kļūst patiess, viņš atklāj otram cilvēkam savas plaukstas vai daļu no tām. Gluži kā lielāka daļa ķermeņa valodas, arī šis ir pilnīgi neapzināts žests, tāds, kurš liek apzināties vai sajust, ka sarunu biedrs saka patiesību.
Kaut arī jūs melosit ar atklātām plaukstām, jūsu klausītāji tomēr var jums neticēt, jo trūks daudzu citu žestu, kuriem arī vajādzētu parādīties godīgas attieksmes gadījumā, toties melojot būs redzami negatīvie žesti, kuri runās pretī atklātajām plaukstām.
Jo erfektīvāk profesionāls krāpnieks melojot spēj lietot neverbālos godīguma signālus, jo labāk viņš piemērots savam amatam.
Iespējams piešķirt sevis teiktajam vairāk ticamības, lietojot plaukstu žestus savstārpējos kontaktos, un otrādi, ja atklāto plaukstu žests kļūst par paradumu, samazinās vēlēšanās melot.
Viens no vismazāk ievērotajiem, bet visspēcīgākajiem bezvārdu signāliem tiek dots ar cilvēka plaukstu. Pareizs plaukstu lietojums piešķir lietotājam pārākumu un apslēptas vadības pējas pār citiem.
Ir trīs galvenie plaukstas komandu žesti: plauksta uz audšu, plauksta uz leju un slēgta plauksta ar norādošo pirkstu.
Uz augšu vērsta plauksta tiek lietota kā pakļāvīgs, nedraudīgs žests, kurš atgādina ielas ubaga lūdzošu žestu.
Plaukstas pavērsiens uz leju piešķirs jums tiešu pārākumu.
Plauksta saņemta dūrē un rādītājpirksts kļuvis par simbolisku nūju, ar kuru runātājs it kā spiež pakļauties savu klausītāju. Tai vietā var izmantot, uz augšu un leju vērstu plaukstu žestus, tādējādi radīsies daudz atraisītāka atmosfēra un pozitīvākais iespaids uz cilvēkiem.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register