Secinājumi.
IPP ar plastmasas bāzi ir pieprasītas protēzes mūsdienās tā iemesla dēļ, ka ir izdevīgākā cenā patērētājām, nav sarežģīta izgatavošanā, nodrošina labas higiēniskās iespējas, ir kvalitatīvas un funkcionālas.
Katra izņemama parciāla zobu protēze atšķiras ar tās polimerizācijā izmantojamo metodi un līdz ar to arī tās kvalitāti un atšķirīgajām īpašībām.
Karstās kompresijas metode ir lētāka polimerizācijas metode, bet uzskatu, ka IPPP tiek izgatavota nekvalitatīvi izmantojot, šo polimerizācijas metodi, jo ceļ sakodienu, zobu tehniķis ir tiešā saskarē ar kaitīgo vielu monomēru, izdalās brīvais monomērs, kas var radīt kairinājumu un alerģiju gala patērētāja mutes gļotādā, aizņem ilgu izgatavošanas polimerizācijas laiku un pēcapstrādi.
Uzskatu, ka šodien SR-IVOCAP un IvoBase sistēmas metodes ir labākais polimerizācijas veids izgatavojot IPPP, jo nodrošina augstu protēzes kvalitāti, nepaceļ sakodienu, precīzi atveido oklūziju, zobu tehniķis nav tiešā saskarē ar kaitīgo vielu monomēru, homogēnā protēzes bāze nodrošina maksimālu piekļaušanos mutes dobuma audiem, neizraisa gļotādas iekaisumu, nodrošina protēzes funkcionālo piesūkšanos.
…