Viens no viņa kolēģiem Doktors Hiroaki radīja paplašinājumu DesignBase, kuras pamatā tika izmantotas Gregorija virsmas kā pamata ģeometrija. (Gregory surfaces). To atzina kā labu arī citi Japāņu CAD ražotāji un drīz vien sāka pārdot arī citur pasaulē. (2)
Dekādes beigās galvenie CAD ražotāji bija Dassault Systemes (CATIA), Parametric Technology (Pro/Engineer), MDC (Unigraphics) un SDRC (I-DEAS).
90. gadu sākumā turpinājās iepriekšējās dekādes tendences – visvairāk pirktā CAD programma bija Parametric Technology’s Pro/Engineer, kuras piedāvātās revolucionārās iespējas, mainīja patērētāju prasības, CAD programmām kopumā. Tas veicināja citu uzņēmumu centienus radīt programmas, kas varētu pārspēt Pro/Engineer. Tomēr kopumā visas CAD programmas sāka kļūt ļoti līdzīgas – izmantoja NURBS virsmas, līdzīgas modelēšanas iespējas, tika izveidoti X-Windows logi. (2)
1993. gadā, par visvairāk pelnošo CAD programmu kļuva Autodesk, neskatoties uz to, ka vairums programmu ražotāji izmantoja tos pašus paplašinājumus, no kuriem visvairāk izmantotais bija ACIS, kuru Autodesk jau bija iekļāvis savu programmu licencēs. 1994. gadā Autodesk paziņoja, ka ir pārdotas miljons AutoCAD 2D CAD licenču un ka tie gatavojas laist klajā jaunu AutoCAD Release 1, kurā bija integrētas 3D modelēšanas funkcijas, balstītas uz ACIS 3D paplašinājumu. (2)
…