Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
0,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:428912
 
Author:
Evaluation:
Published: 29.03.2007.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 4 units
References: Not used
Extract

Vēstures periodi, liecinot par mūsu saziņas veidiem – valodām (burtu, attēlu, simbolu) demonstrē cilvēka vēlmi paziņot par saviem konstatējumiem citiem cilvēkiem. Alu gleznojumi un neskaitāmas signatūras kultūras celtņu, pieminekļu un piemiņas vietu tuvumā ar sveicienu citiem „Te es biju pirms tevis!” liecina par neapturamo cilvēku vēlmi komunicēt ne tikai ar sava laika cilvēkiem, bet arī pārkāpt sava laika dimensiju, aizsniegt daudz plašāku publiku.
Avīzes, žurnāli, radio un televīzija būtiski ietekmē gandrīz visas sabiedrības dzīves sfēras, jo iespaido sabiedriskās domas veidošanās procesu. Lielākā sabiedrības daļa ir atkarīga no mediju orientācijas, viedokļa, gaumes un uzskatu svārstībām – no to apzinātās un neapzinātās ietekmes. Mediju uzdevums ir informēt, paskaidrot, izklaidēt un radīt kopības izjūtu.
Komunikācija ir komplicēts jēdziens, kuru mēdz formulēt , ņemot vērā vai nu iemeslu, vai mērķi. Tas nozīmē, ka komunikācija var būt process, kura laikā vēsts no raidītāja ar noteiktu efektu tiek pārsūtīta līdz adresātam, vai arī tā ir norise, kuras laikā notiek vēstījuma apmaiņa un to tulkojums, vadoties pēc iesaistīto pušu izpratnes līmeņa.
Mediju pētniecībai pievēršas tieši mediālā komunikācija. To var definēt kā komunikāciju, kuru nodrošina tehniski kanāli. Šie komunikatīvie kanāli ir prese, radio, televīzija, skaņu ieraksti, datorspēles un internets.
Masu komunikāciju īpašības nosaka medializācijas procesa būtību, kas šodien dominē sabiedrībā:
Tehniskais un institucionālais ražošanas un izplatīšanas veids. Mediju progresu veicinājusi virkne tehnisku atklājumu, kas nekavējoties tika izmantoti komerciāli. …

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register