Secinājumi
1. Pamatojoties uz veikto interviju, var secināt, ka organizācijas vīzija ir ļoti spēcīga un grūti sasniedzama, jo tā paredz Latvijas iedzīvotāju un ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu vienošanu, pašapziņas celšanu un ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu vēlmi atgriezties Latvijā, kā arī Latvijas lomas palielienāšanu Eiropas Savienibas kultūrpolitiskajā diskusijā. Šādas vīzijas īstenošana prasa lielus finansiālus un cilvēku resursus, kas esošajā situācijā valstī nav pieejams.
2. Organizācijas stratēģiskie mērķi saskan ar Latvijas valsts mērķiem un procesiem kultūra jomas attīstība un infrastruktūras izveidē, tāpat daudzi no mērķiem saskan ne tikai ar Rīgas kultūras attīstības plāniem, bet arī Rīgas attīstības plāniem, kā tādiem, vispār
3. Organizācijas viens no stratēģiskajiem mērķiem ir Latvijas valsts un Rīgas laba tēla izveide, kas ir svarīgs gan Rīgai, gan visai Latvijai, jo laba tēla izveide ar šī projekta palīdzību var pavērt daudz plašākas iespējas nākotnē ne tikai biznesa attīstībā, bet arī lielākas lomas iegūšanai Eiropas Savienība kultūrpolitikas jautājumos, un arī iegūstot lielāku uzticību par savām spējām Eiropas Savienības acīs.
4. Viens no butiskākajiem stratēģiskajiem mērķiem ir dialoga veidošana starp dažādu kultūras jomu pārstāvjiem Latvijā, jo šobrīd jomu pārstāvji slikti zina par citas jomas darbību un tas traucē veidot jaunas vērtības un veicina katras jomas atsevišķu attīstību, nevis līdzsvarotu saskaņā ar valsts plāniem kultūras attīstībā
5. Nepareiza stratēģisko mērķu izstrāde, kas sevī ietver pārāk nesasniedzamus mērķus vai pat pārāk viegli sasniedzamus, var tieši ilgtermiņā novest pie sliktiem rezultātiem, nevis labiem.
…