Secinājumi
1. Ir trīs veidu optiskie diski- kompaktdisks(CD), DVD un Blu-ray. Diskus izmanto digitālo datu glabāšanai. Ir vairāki optisko disku formāti, populārākie no tiem ir diski, kurus var tikai lasīt (-ROM), diski, kuros var ierakstīt (-R) un diski, kurus var pārrakstīt(-RW)
2. Atmiņas kartes parasti izmanto, lai palielinātu gala ierīču atmiņu. Atmiņas kartēm ir 7 veidi, populārākais/visplašāk izmantotākais formāts ir Secure Digital.
3. Zibatmiņas ietilpība pēdējo 2 gadu laikā ir pieaugusi ļoti strauji. Pašlaik ietilpīgākā zibatmiņa ir Kingston DataTraveler HyperX Predator 3.0, kuras apjoms ir 1 TB.
4. Ja datora īpašniekam nepietiek ar iekšējo cieto disku, tad viņš var iegādāties papildus disku. Ārējam cietajam diskam ir trīs galvenie mērķi: paplašināt datora atmiņu, dublēt datus un apmainīt datus starp datoriem. Ir divi ārējo cieto disku veidi- pārnēsājamais un galda.
5. Ja tev negribas pārnēsāt rezerves datus sev līdzi, tev ir iespēja tos glabāt internetā un piekļūt tiem jebkurā laikā, no jebkuras vietas, kur vien ir interneta pieslēgums. Ir trīs galvenie mākoņu veidi- publiskie(tie ir pieejami jebkuram klientam), privātie(parasti izmanto organizācijas, uzņēmumi) un hibrīdais mākonis(kas ir abu iepriekšminēto mākoņu veidu apvienojums)
6. Fog computing ir līdzīgs mākoņskaitļošanai. Tas atrodas zemāk nekā Mākonis(Cloud) un tas ir tuvāk interneta gala robežām, kas arī nākotnē nodrošinās tā plašāku lietojumu.…