Secinājumi un priekšlikumi
Rakstot studiju darbu, autore izstrādāja šādus secinājums:
1. Pasākumu veidu uzskaitījumam ir plašs klāsts. Pēc Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai pasākuma organizācijas ņem vērā starptautiskos uzskatus par pasākumu rīkošanu un to veidiem, bet neaizmirstot saglabāt latviskās tradīcijas jeb nacionālo identitāti.
2. Saulkrastu PA „Saulkrastu kultūras un sporta centrs” darbojas 17 mākslinieciskie kolektīvi. Pēc aptaujas datu analīzes uz jautājumu „Kāda veida pasākumus apmeklējat?” tikai 23% apmeklē pasākumus, kuros piedalās Saulkrastu mākslinieciskie kolektīvi, no kā autore secina, ka šie kolektīvi no apmeklētāju puses netiek atbalstīti.
3. Aptaujas jautājumā par to, kad visbiežāk tiek apmeklēti pasākumi, pēc gadalaikiem uz variantu „ziemā” nebija nevienas atbildes. Līdz ar to ziemā pasākumi pārsvarā netiek apmeklēti, bet jāņem vērā arī varianti „gadalaikam nav nozīmes” – atbildēto respondentu skaits sasniedza 34%, un 15% atbildēja ar variantu, ka šos pasākumus apmeklē visu gadu. Tāpēc nevar izslēgt, ka ziemā nav neviena apmeklētāja pasākumos, bet tomēr tas uzskatāmi parāda, ka Saulkrastu novadā pastāv sezonalitāte.
4. Pēc aptaujas anketu apkopojuma autore secina, ka Saulkrastu pašvaldības aģentūras „Saulkrastu kultūras un sporta centrs” darbības nozare sportā – pasākumi, nodarbības, sacensības, vēl nav pietiekami attīstīta. Par jautājumu „Vai Jūs atbalstāt Saulkrastu novadā notiekošos sporta pasākumus?” 32 % atbildēja, ka ne apmeklē, ne piedalās šajos sporta pasākumos.
…