Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
Sistēmas stabilizācija ar iterācijas metodi
File size:
29 KB
ID number:

683283

 
Evaluation:
Published: 30.03.2010.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
2.  Uzdevums    3
3.  Algoritms    3
4.  Procedūras    4
5.  Mainīgie    4
6.  Blokshēma    6
7.  Source    7
8.  Rezultāti    17
Extract

Tā kā vide netiek ņemta vēra tiek aprēķināta tika pašu elektronu mijiedarbība. Spēks no katra elektrona tiek rēķināts ar formulu 1/r^2. Elektronu koordinātes, kā arī spēks kas iedarbojas uz katru elektronu tiek glabātas masīva el[i,j]. Pirmā vērtība ir elektrona koordināte, otra vērtība – summārais spēks kas iedarbojas uz elektronu. Algoritms aprēķina vektorus līdz katram elektronam un pieskaita spēka rezultātu pie elektrona 2 masīva vērtības. Ja elektrons atrodas no kreisas puses – spēks tiek pieskaitīts ar – zīmi, ja elektrons atrodas no labās pusēs – vērtība tiek pieskaitīta ar + zīmi.
Pēc elektronu spēka aprēķināšanas tiek izvēlēts elektrons ar vislielāko summāro spēku. Šāda elektrona numurs tiek saglabāts mainīgā iel.
Pēc elektrona izvēles – tiek aprēķināts iterācijas solis. Tā aprēķināšanai tiek izmantoti attālumi pa labi un pa kreisi no izvēlēta elektrona – algoritms izvēlās mazāku attālumu un ņem pusi no tās. Vērtība tiek saglabāta mainīgajā solis.
Izvēlēta elektrona spēks tiek saglabāts mainīgajā V3, pēc tām elektrona koordināte tiek izmainīta ar +solis, pēc tam tiek parēķināts spēks un rezultāts tiek saglabāts mainīgā V2, pēc tam izvēlēta elektrona koordināte tiek izmainīta ar -solis un spēks tiek parēķināts vēlreiz un tiek saglabāts vērtība V1. Saildzinot V1 un V2 algoritms izvēlas virzienu kurā summārais spēks ir mazāks. Elektrons tiek nobīdīts tajā virzienā. Pēc elektrona iterācijas notiek summāra spēka pārrēķins un jā tas ir mazāks nekā V3, tad iterācija atkārtojas no jauna, bet šoreiz solis tiek dalīts ar 2.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register