SECINĀJUMI
1. Darba autors secina, ka nākotnē tūrisma un citu terciāro nozaru ietekme gan LLU
MPS “Vecauce”, gan visā Latvijas ekonomikā visticamāk ievērojami pieaugs.
2. Pašreizējā situācijā tūrisma nozare Vecauces saimniecībai veido salīdzinoši lielus zaudējumus, kas skaidrojams ar augstajām pils uzturēšanas, apkalpošanas izmaksām.
3. Saistībā ar darbā apskatītajām pamatproblēmām – vienotas Vecauces tūrisma IS trūkumu un tūrisma nozares peļņu nenesošo situāciju saimniecībā – ir atrodamas tikai dažas citu autoru paustās atziņas un viedokļi, kas galvenokārt akcentē nepieciešamību popularizēt saimniecības ražotnes un tehnoloģiskos risinājumus, inovācijas.
4. Autorprāt, esošās tūrisma situācijas risināšanai iespējami trīs darbības scenāriji: esošo saimniecības pakalpojumu pilnveidošana un uzlabošana; jaunu tehnoloģisko risinājumu izmantošana saimniecībā; jaunas, vienotas VITIS sistēmas izveide.
5. Plānotā VITIS sastāvēs no trīs apakšsistēmām jeb moduļiem – Vecauces programmas, informācijas datu bāzēm un LLU MPS “Vecauce” mājas lapas.
6. VITIS izstrādē un sistēmas darbības nodrošināšanā tiks izmantoti vairāki atvērtā
pirmkoda risinājumi, samazinot projekta izstrādes un vēlākās IS uzturēšanas izmaksas.
7. VITIS galvenokārt tiks izstrādāta vadoties pēc modificētā lineārā programmatūras dzīves cikla modeļa RAD, jo tas nodrošina ātru un izdevīgu IS izstrādi gadījumos, ja tiek nodrošināta atbilstoša projekta organizācija un plānošana.
8. Autorprāt, VITIS projekts klasificējams kā neliela apjoma, mazs projekts, kura
izstrādei nepieciešamas aptuveni 24 nedēļas laika, 8-10 projekta izstrādes darbinieki un neliels izstrādes resursu, programmatūras nodrošinājums.
9. Pēc darba autora domām, VITIS nodrošinās galveno Vecauces piedāvāto tūrisma
pakalpojumu administrēšanu vienuviet un būs daudz vienkāršāk uzturama,
papildināma no saimniecības darbinieku skatu punkta.
10. Autors uzskata, ka ievaddaļā izvirzītais darba mērķis un uzdevumi ir īstenoti – ir
izstrādāta IS, kas ilgtermiņā veicinātu tūristu pieplūdumu LLU MPS “Vecauce”.…