Secinājumi:
Pildot šo darba uzdevums var secināt, ka ir iespējams noteikt objektus pēc tā kā viņi ir novietoti konkrētajā teritorijā, kā arī šo objektu dažādās īpašības, kas tam piemīt, piemēram, pēc formas, krāsas un ēnas, kuru tie met. Noteikti arī svarīgi šājā uzdevumā ir tas, ka kādā veidā šie objekti ir savstarpēji novietoti, un kā tie palīdz sniegt un skaidro iegūto informāciju. Papildus tam arī ir jānovertē teritoriju un objektus, kas tajā atrodās, izmantojot mazāku mērogu, jo konkrētā teritorija, kura ir ietverta poligonā, nesniedz noteiktus un viennozīmīgus raksturlielumus, kuri varētu līdzēt, lai tiktu identificēti topogrāfiskajā kartē redzami objekti vai šo objektu pielietojums.
Veicot darba gaitu, un veidojot aprakstus, ir iespējams pamanīt konkrētas likumskarības, kas piemīt līdzīgas izcelsmes objektiem, piemēram, kraso atšķīrību starp to vai cilvēks ir iejaucies šajā objektā vai tas ir ticis neskarts dabas objekts, var arī novērtēt ūdenstilpnes dziļumu pēc ūdens krāsu gradācijām, kā arī var novertēt dažādu būvju formas un to pielietošanas mērķa sakarības un tamlīdzīgas lietas.
Dažos poligonos, dēļ attēla asuma un izšķirtspējas, bija grūti noteikt kādu objekta konkrēto īpašību, bet pārsvarā, pašu objektu varēja identificēt.
…