Pēc Mīzesa, Austriešu ekonomiskā skola ir ieguvusi stipru balstu ASV politekonomiskajā domāšanā kā klasiski liberālas domāšanas ideju kopumu. Šajā kontekstā ir jāapskata Mīzesa skolnieks M. Rotbards, kura darbi „Iecerēta brīvībā” (Concieved in Liberty, 1975-1979) – četrdaļīgā Amerikas kolonizācijas un atdalīšanās no Lielbritānijas vēsture, „Brīvības ētika” (The Ethics of Liberty, 1982) – libertiešu politiskās pozīcijas apraksts, un citi viņa zinātniskie darbi apvienoti divu sējumu „Darbību loģikā” (The Logic of Action) ir saikne starp skolas pamatlicēju Mīzesu un mūsdienu ekonomistiem, kas darbojas šīs skolas tradīcijā.
Rotbārda lekcijas, pateicoties viņa vienmēr gaišajam garastāvoklim un asajai humora izjūtai, kopā ar viņu stingro nostāju visos jautājumos un šķietami neizsmeļamām zināšanām dažādos jautājumos ir aizraujošas, un ir skaidrs kā viņa persona spēja piesaistīt lielu sekotāju skaitu Austriešu skolas idejām.
Rotbārds arī ir jāmin kā „Austriešu ekonomikas žurnāla” dibinātāju un pirmo redaktoru 1987. gadā, kas 1991. kļuva par publicējamu ik pus gadu, bet 1998. gadā un līdz pat mūsdienām tas ir „Kvartāla Austriešu ekonomikas žurnāls” (The Quarterly Journal of Austrian Economics). Kā jau nosaukums paredz, tas ir galvenais akadēmiskais žurnāls, kurā tiek attīstītas šīs ekonomiskās skolas idejas.
Nozīmīgs ir arī Rotbarda ievērojams darbs, diemžēl nepabeigts sakarā ar viņa nāvi 1995. gadā „Austriešu skatījums uz ekonomikas vēsturi” (An Austrian Perspective on the History of Economic Thought), kurā ekonomikas domas vēsture neseko ierastajam Smits-Rikardo-Markss-Keinss-Mūsdienas modelim, bet gan, ievērojami, sākas ar teikumu „Viss sākās, kā parasti, ar grieķiem…” paplašinot ekonomikas vēstures skatījumu daudzu gadsimtu vīzē.
Mūsdienās Austriešu skola ir ne tikai tādu ekonomistu kā Mengera un Būm-Baverka ieguldījumi ekonomiskās domas attīstībā – marginālā revolūcija, bet arī filozofiskais un intelektuālais pamats brīvības tradīciju aizsardzībai.
„Lai cik dīvaini tas nebūtu, ekonomikas zinātnes uzdevums ir rādīt cilvēkiem cik tomēr maz viņi zina par lietām, kuras, viņuprāt, viņi spēj uzbūvēt.”
F. A. Hajeks
"The curious task of economics is to demonstrate to men how little they really know about what they imagine they can design."
— Friedrich von Hayek
…