1.STUNDA:
1. Mācīt badmintona raketes tvēriena veidus.
Pamata satvēriens - pamata satvēriens tiek lietots sitieniem, kas tiek izpildīti virs galvas vai spēlētājam ērtajā pusē (tajā, kurā tiek turēta rakete).
Metodiskie norādījumi - Roka raketes rokturi aptver it kā sasveicinoties. Starp īkšķi un rādītājpirkstu veidojas V veida forma. Pamata satvērienā ir svarīgi, lai novietojot roku, raketes galva būtu vertikāli.
( Veikt 10 sitienus ar pamata satvērienu )
Īkšķa satvēriens – tiek izmantots sitieniem, ko izpilda no neērtās puses (kreisās priekš labročiem un labās – kreiļiem). No pamata satvēriena atšķiras ar to, ka.
Metodiskie norādījumi - īkšķis vertikāli atbalstās uz raketes roktura, pārējie četri pirksti aptver raketes rokturi un rādītājpirksts nav izvirzīts uz priekšu.
( Veikt 10 sitienu imitācijas ar īkšķa satvērienu )
Pannas satvēriens - tas tiek lietots, lai izpildītu sitienus tieši sev priekšā un ar plakanu trajektoriju. Badmintona iesācējiem bieži tieši šis tvēriens instinktīvi kļūst par visvairāk lietoto, jo ļauj vieglāk izpildīt sitienu.
Metodiskie norādījumi - raketes galva ir pagriezta paralēli tīklam; vislielākā tehniskā kļūda ir izmantot šo satvērienu, lai izpildītu sitienus virs galvas, jo “pannas” satvēriens nespēs nodrošināt sitiena spēku un precizitāti.
( Veikt 10 sitienu imitācijas ar pannas satvērienu )
…