Jāmin arī fakts, ka ne tikai pret sievietēm ir mainījusies sabiedrības nostāja – tā ir mainījusies arī pret vīriešu dzimtas pārstāvjiem, piemēram, mūsdienās arī vīrietis-tēvs var paņemt bērnu audzināšanas atvaļinājumu, kā arī saņemt pabalstu par bērna audzināšanu.
Dzimumdiskrimināja ir sastopama visur, piemēram,
ekonomikā - lai gan pēdējā desmitgadē sievietes ir ieguvušas krietni vairāk darba vietu, tomēr joprojām dominē vīriešu darbaspēks. Sievietes galvenokārt veic nepilna laika vai īstermiņa darbus kā arī darbojas mājsaimniecībā, bet reti iegūst vadošos amatus. Jāveicina iespējas sievietēm kandidēt uz vadošiem amatiem, atlases principiem ir jābūt tādiem pašiem kā vīriešiem, kā arī vienlīdzīgu atalgojumu par vienlīdz vērtīgu darbu sievietei un vīrietim;
darba un ģimenes dzīvē - joprojām vīrieši netiek iedrošināti savienot profesionālo dzīvi ar ģimenes rūpēm. Gan sievietes, gan vīrieši (īpaši) ir jāiedrošina izmantot bērnu audzināšanas atvaļinājumu. Gan sievietēm, gan vīriešiem ir jādod mazāka iespējamā spriedze darbā, kamēr viņu bērni vēl ir mazi. Bērni un to audzināšana nedrīkst traucēt karjeras izaugsmei. Darba vietās ir jāmainās attieksmei pret darbiniekiem, kuriem ir bērni.…