Licences maksa netiek uzskatīta par strādājošu, jo maksa ir atkarīga no tā, cik stundu tiek skatīta pārraide un ko skatītājs izvēlās skatīties. Tika veikti pētījumi par to, cik daudz iedzīvotāji būtu gatavi maksāt par pārraidēm un to, kādas cenas nebūtu pieņemamas.
Pārraidīšana ir labs piemērs kultūras industrijai, jo tā sadarbojas ar ekonomiku un kultūru, saprotot pārraidīšanas tirgu izvirzās interesantas tēmas par ekonomikas regulācijām. Pārraidīšana piedāvā pakalpojumus, kas ir stipri saistīti ar sabiedrības labsajūtu, ko valdība jau ir ieinteresēta izveidot.
Pārraižu industrija dala to, ka rada dažādu radošu materiālu un to nodod sabiedrībai. Dažādas programmas tiek aizsargātas ar autortiesību likumu, ar kuru palīdzību tiek izsniegta samaksa māksliniekiem un darbu veidotājiem.
Daudzi ikdienā nepamana to, cik daudz mēs tomēr izmantojam pārraižu programmas kā atpūtas rīku, darba palīgu un vispār to, cik liela nozīme ir tai pašai televīzijai mūsdienu pasaulē. Pārraides mūs ne tikai izglīto, bet arī izklaidē, pavada mūs visas dzīves garumā. Pirmais, kas mūs informē par jebkādu negadījumu ir radio un televīzija, tas jau ir kļuvis par pašsaprotamu, internets ir tik pat ātrs ziņu pārnēsāšanā, ja simts un vairāk gadus atpakaļ cilvēkiem nācās nodot ziņas tikai rakstiski vai mutiski, tagad tās ir pieejamas uzreiz pēc notikšanas un neierobežotos daudzumos no neskaitāmiem mediju kanāliem.
…