9. SECINĀJUMI UN PRIEKŠLIKUMI
SECINĀJUMI
1. Daudzi nelieli web izstrādes uzņēmumi izlemj par labu individuālas, savu klientu vajadzībām pielāgotas SVS izveidei, un bieži vien izvēlas savu projektu balstīt uz kāda no gatavajiem ietvariem.
2. Laravel ietvars darbojas pēc MVC principiem un tā augošo popularitāti galvenokārt sekmē eksistējošu ietvaru komponentu un pakotņu (piemēram, Blade šablonu dzinējs, Symfony ietvara pieprasījumu maršrutēšanas principi, u.c.) izmatošana.
3. Ļoti nozīmīga satura vadības sistēmas funkcionalitāte ir iespēja pievienot saturu vairākās valodās, turklāt, bieži vien web lapas darbības laikā rodas nepieciešamība pievienot saturu jaunā valodā, tādēļ valoda jāapskata kā atsevišķs modelis, ko ar pārējiem satura elementiem vieno saite 1 pret daudziem.
4. Izveidotā modeļu saistība lapu un galeriju saturu glabā vienā datubāzes tabulā un datu izgūšanai no satura tabulas tiek izmantotas Eloquent ORM sistēmas polimorfisko relāciju metodes.
5. Savstarpēji nesaistītu darbību kodu iznesot ārpus kontrolieru metodēm, ievērojami uzlabojas sistēmas pārskatāmība un tiek atvieglota izmaiņu veikšana un papildus iespēju ieviešana nākotnē.
6. Darba praktiskajā daļā izstrādātā satura vadības sistēma ļauj veikt SVS nepieciešamās darbības – pievienot, rediģēt un dzēst lapas un attēlu galerijas vienā vai vairākās valodās.
PRIEKŠLIKUMI
1. Satura vadības sistēmas lietotājiem jāparedz iespēja piemērot dažādus pieejas līmeņus, piemēram, administrators un lietotājs, kur administrators varētu pievienot jaunus lietotāja pieejas līmeņa profilus, jo šobrīd jauna lietotāja izveidošanas procesu var veikt tikai pie SVS uzstādīšanas.
…