Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
1,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:715744
 
Author:
Evaluation:
Published: 03.10.2013.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Gadu desmitiem Ugandas ekonomika ir bijusi nestabila un cietusi no postoša ekonomiskā plāna, kā sekas tam, valsts ir nabadzīga uz pasaules fona. Uganda ir realizējusi vairākas ekonomiskas reformas, kuras ir atstājušas ļoti pozitīvas sekas, piemēram, 2008. gadā Uganda piedzīvoja ekonomisku izaugsmi par 7%, par spīti pasaules krīzei un vietējai ekonomiskai nestabilitātei. 2000. gadā Uganda kvalificējās palielinātajai parādu atvieglināšanas programmai (Lielos parādos esošās nabadzīgās valstis (Heavily Indebted Poor Countries). No šī fonda saņemot 1,3 miljardus dolāru, kā arī no Paris Club parādu atvieglināšanas apvienības saņemot 145 miljonus dolāru. Pensiju sektora reforma 2007. gadā bija uzmanības centrā, jo ar tās īstenošanas palīdzību valsts spētu palielināt savus iekrājumus, veicinot ekonomisko augšupeju.
Vislielākais pilsētas iedzīvotāju skaits ir Norvēģijā, kur 79% no valsts iedzīvotājiem dzīvo pilsētās, tas ir saistīts ar to, ka pilsētās ir iespējama darba, izglītības un karjera attīstība. Bet vismazākais pilsētas iedzīvotāju skaits ir Ugandā, kas ir agrāra valsts, kur atkal 84% valsts iedzīvotāji dzīvo laukos. Norvēģijā gandrīz 93,5 % no valsts iedzīvotājiem lieto internetu, kamēr Ugandā tas ir tikai 13 % no valsts iedzīvotājiem. Tas ir skaidrojams ar valsts attīstību un pieejamajām jaunākajām tehnoloģijām.
Vislielākais dzīves ilgums prognozēts Norvēģijā, tas atkarīgs no tā, kādā kvalitātē ir izglītības un veselības aprūpe. Norvēģijā valsts veselības nodrošinājuma pakalpojumi tiek finensēti, apliekot iedzīvotaju ienākumus ar īpaši nodokli, ši pakalpojumi pieejami visiem iedzīvotājiem, neatkarīgi no to sociālā stāvokļa.
Viszemākais dzīves ilgums prognozēts Ugandā, kur iedzīvotājiem ir nepietiekama vai zema medicīniskā palīdzība un dzīves apstākļi.

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register