Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
3,99
You save:
0,76 (19%)
Discounted price*:
3,23
Purchase
Add to Wish List
ID number:319482
Evaluation:
Published: 23.11.2018.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 4 units
References: Not used
Extract

Nozīmīgu lomu saskarsmē spēlē arī ķermeņa valoda, ar to mēs bieži vien sarunā, spējam pateikt daudz vairāk nekā tikai runājot, gan apzināti, gan nē. Acu skatiens, lūpu kustības, vai arī tas kādā pozā atrodas mūsu rokas. Piemēram, sakrustotas rokas nozīmē aisardzību, to, ka cilvēks šādi jūtās ērtāk un drošāk. Vai arī klausoties otrā sarunu biedrā, ja partneris ieliecas uz priekšu, tas nozīmē, ka cilvēks ir ieinteresēts, otra sacītajā. Katrai kustībai ir nozīme, ķermenis pats pateiks kas jādara, un kā cilvēks jūtas.
Bieži vien komunikācija ir neveiksmīga, tikai tādēļ, ka komunikanti nav izvērtējuši situāciju, un ir izvēlējušies nepareizo komunikācijas veidu pēc mērķa. Vēl varbūt viņi ir to visu sākuši no nepareizas pozīcijas, ar skatu no augšas. Šī pozīcija ir agresīva, un partneris tiek iebiedēts, tādā veidā neizpildot komunikācijas sākotnējo mērķi. Vienmēr ir jāatceras, ka vārdi ir tikai 7% no visas sarunas, un kā teikusi pasniedzēja Zigrīda Ezeriņa - Pieņemiet partneri tādu kāds viņš ir šeit un tagad! Nepazemot un neaizskart pašcieņu!, kā arī izrādīt cieņu! [2.]. Šīs lietas ir svarīgi atcerēties, lai būtu pzotīva un sekmīga komunikācija partneru starpā. Saskarsmes laikā svarīga ir informācija ko mēs cenšamies nodot, kā arī poza kurā mēs atrodamies, balss tembrs un skaļums, emocijas un darbības sarunas laikā. Svarīga arī ir attieksme ar kādu mēs dodamies komunicēt pie partnera. Komunikācija būs izdevusies tikai tad, ja abas puses būs pozitīvi noskaņotas komunikācijai, ja kaut viena puse būs negatīva, komunikācija nevar izdoties nekādā veidā. Mūsu saskarsmi/ komunikāciju ar citiem ietekmē ļoti daudz faktoru, un viss nav tik vienkārši kā mums šķiet. Šī ir tikai daļa no lietām, kas ietekmē to kāds būs komunikācijas process, un lai tas būtu veiksmīgs.

Author's comment
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Komunikācijas process un komunikatīvās uztveres īpatnības”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/319482

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register