Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
2,49
You save:
0,40 (16%)
Discounted price*:
2,09
Purchase
Add to Wish List
ID number:878893
Evaluation:
Published: 16.01.2009.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Pasaule ir pārņemta ar globālo krīzi. Taču mūsu civilizācija ir pārvarējusi daudzas krīzes - Pirmo un otro pasaules karu, fašisma un komunisma uzplaukumu un bojā eju, sešdesmito gadu Karību krīzi, daudzas reģionālās politiskās un humanitārās krīzes. Cerams, ka arī šo pārvarēsim, taču politiķi uzskata, kā šī krīze varētu turpināties vēl kādus 4 - 5 gadus.
Pašlaik Latvijā ir vērojama IKP samazināšanās, kredītu iegūšanas iespējas samazināšanās, daudz bankrotējošu uzņēmumu un bezdarbnieku, nodokļu reformas īstenošana u.c.
Ekonomiskās krīzes cēloņus Valsts prezidents Valdis Zatlers saista arī ar Tautas partijas atbildību. “Ekonomiskās krīzes cēloņus Valsts prezidents tieši saista arī ar Tautas partijas atbildību — pēdējos trīs gadus valdības vadībā un Finanšu ministrijā bija šīs partijas pārstāvji, taču šajā laikā tā arī netika sabalansēts valsts pamatbudžets un izveidots stabilizācijas fonds. Līdz ar to Latvija nav pienācīgi labi sagatavojusies pašreizējai finanšu un ekonomikas krīzei.  Valsts prezidents norāda, ka ekonomisko jautājumu risināšana ir valdības un atbildīgo ministru kompetencē, tāpēc Valsts prezidents sagaida no valdības un ministriem, pirmkārt no finanšu ministra, konkrētu rīcības plānu, tai skaitā valsts pārvaldes efektivitātes uzlabošanai un tēriņu samazināšanai,” (Egle Ināra, Zatlers ekonomiskās krīzes cēloņus saista ar Tautas partijas atbildību, http://jauna.diena.lv/lat/politics/politika/zatlers-ekonomiskas-krizes-celonus-saista-ar-tp-atbildibu (Sk. internetā 09.12.2008.))
Lai cik tas arī nebūtu dīvaini, bet krīzei ir arī pozitīvas nianses. Tā liek pilnībā pārskatīt valsts darba organizāciju, aizslauka liekos sārņus tāpat kā pavasara palu ūdeņi aiznes pa ziemu sakrājušos netīrumus un atsvaidzina gaisu. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −2,54 €
Work pack Nr. 1121715
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Latvijas ekonomiskās krīzes sociālie un ekonomiskie lēmumi”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/878893

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register