Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
3,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:891236
Author:
Evaluation:
Published: 27.01.2017.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Used
Extract

Kopumā var secināt, ka Francijas identitāti veido vēsturiskie faktori, gan iekšpolitiskajā, gan starptautiskajā vidē, kuri veidojās valstij attīstoties, vai citām valstīm piedēvējot identitātes konkrētajai valstij. Francijas identitāti raksturo vēsturiskais vērtību kopums, kā leģitimitāte, cilvēktiesības, līdera loma, nacionālistikais gars, ārpolitiskā pieredze, drošības politila. No vienas puses, lai arī tādas Eiropas lielvalstis kā Francijas un Vācija ir līderpozīcijās globālās politiskās un ekonomiskās krīzes laikā, šīm lielvalstīm ir arī uzdevums pasargāt nacionālo ekonomiku un intereses, līdz ar to par primāro var kļūt nacionālo interešu aizsargāšana nevis globālie notiku, tādejādi atstājot iespaidu ārpolitiskiem lēmumiem. Tādejadi arī nacionālisms, un nacionālo interešu aizstāvēšana kļūst par vienu no identitātem, kas ietekmē globālo krīzi, jo citas valstis gaida to, ka šīs lielvalstis izrādīs līderpozīcijas, neskatoties uz nacionālajām interesēm. Bet arpolitiskie lēmumi ir pretēji.
Būtiska loma ir tādiem laika periodiem kā Fraņču revolūcija, Pirmais pasaules karš, Otrais pasaules karš, Eiropas Ogļu un tērauda kopienas izveidei un aukstais karš, Irakas karš. Šo vēsturisko notikumu gaitā Francijas lomas globālajā arēnā ir bijušas dažādos stāvokļos, tomēr mūsdienās Francija ir spējusi saglabāt līderpozīcijas un kļūt par vienu no lielvalstīm, kurai noteiktas teritorijās un jomās ir līderpozīcijas.
Es uzskatu, ka lielvalstu identitātes un vēsturiskās atmiņas būtiski ietekmē globālo sfēru krīzes laikā , trūcīgākajām un mazākattīstītām valstīm tiecoties pēc līderu palīdzīgas rokas. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −4,98 €
Work pack Nr. 1358986
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register