3.4. SADZĪVES APSTĀKĻI
Uzņēmuma biroja telpas ir drošas, plašas un mājīgas, darbinieku darba vietas ir izvietotas attālāk cita no citas, lai neradītu saspiestību kā tas pārsvarā ir raksturīgs birojiem. Birojā ir pieejama neliela virtuve. kur varēja uztaisīt tēju vai kafiju, vannas istaba un iekšpagalms.
3.5. DARBA AIZSARDZĪBAS NOTEIKUMU IEVĒROŠANA
Datorsistēmu tehniķis ir tā profesija, kur darbinieks pats ir atbildīgs par savu drošību pielietojot dažādus aizsardzības līdzekļus (antistatisko aproci, cimdus vai paklāju) un ievērojot visiem pašsaprotamus drošības pasākumus. Uzņēmumā aizsardzības līdzekļi netika izmantoti. Saistībā ar darba aizsardzību varu ieteikt uzlabot apgaismojumu telpā, kurā man nācās pārsvarā uzturēties. Dažreiz nepietiekamais apgaismojums radīja problēmas saliekot sistēmbloku, jo pievienojot sīkākās datorsistēmas komponentes pie mātesplates (konkrēti korpusa priekšējā paneļa vadi) ir nepieciešama liela precizitāte.
3.6. SALĪDZINĀJUMS AR SKOLĀ APGŪTO
Praktiskā darba vidē rīcība bieži atšķiras no skolā mācītās teorijas, jo katra situācija ir individuāla, tādēļ katrai no tām jāpieiet citā veidā, atkarībā no apstākļiem. Prakses laikā apguvu individuālas lietas, kuras bija plānots apgūt skolā, bet kādu iemeslu dēļ netika apgūtas. Arī padziļinātāk apguvu lietas par kurām skolā bija tikai neliels teorētisks ieskats, piemēram, par tām pašām videonovērošanas kamerām.
…