Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
5,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:816586
Author:
Evaluation:
Published: 09.01.2018.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Time period viewed: 2015.g. - 2015.g.
Extract

Pizitīvos stimulus izmantoju dāžadās situācijās. Piemēram, lai veicinātu darba tikumu, dienas garumā mācījāmies palīdzēt viens otram, kā arī bērnudārza darbiniekiem( apkopējai, pavārītei, apsaimniekotājam), tika radīta situācija, ka bez viņu čaklajām rociņām darbs neies tik raiti. Mācijāmies aiz sevis sakārtot , satīrīt, tādā veidā veicināju novērtēt bērnudārza darbinieku ikdienas darbu, ko mēs ikdienā nenovērtējam, bet pieņemam kā pašu par sevi saprotamu. Nedēļā vismaz vienu reizi izlasām kādu pasaku, kas bērnu pamācītu, iedrošinātu, liktu saprast, novērtēt....jo caur bērnu stāstiem un pasakām ir vislabākais veids kā bērnus iedrošināt domāt cēlas domas, iedrošināt palīdzēt, pievērst cilvēciskajām vērtībām.
Grupas puiši visi spēlē florbolu. Ļoti lieli florbola fani. Bieži piedalās sacensībās bērnudārza ietvaros spēlējot ar citu grupu bērniem , tā ārpus bērnudārza. Florbola trennere ir bērnudārza sporta skolotāja, tāpēc man vienmer ir iespēja uzzināt spēļu rezultātus ātrāk. Zinot pozitīvos rezultātus un, lai puišus stimulētu arī turpmāk censties, puišiem vienmēr tiek sagatavots kāds pārsteigums, piem. sagatavots plakāts, ar puišu bildēm, novēlējumiem, vai apsveikumiem...tiek piesieti baloni pie skapīšiem, ar grupas meitenēm izgatavojām cepumu kūku par godu mūsu varoņiem. Šādā veidā atbalstām, uzslavējam un novērtējam mūsu grupas puišus. Lepojamies!
Dodoties āra pastaigās, ar bērnu līdzdalību esam veikuši papildinājumus DABAS STŪRIM, ar dažādiem dabas materiāliem: kociņiem, akmentiņiem ,priežu čiekuriem, gliemežu vāciņiem.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −6,98 €
Work pack Nr. 1363719
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register