Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
3,99
You save:
0,52 (13%)
Discounted price*:
3,47
Purchase
Add to Wish List
ID number:326318
Author:
Evaluation:
Published: 13.10.2009.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Time period viewed: 2009.g. - 2009.g.
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Prakses dienasgrāmata    3
  Iestādes darbības izzināšana    5
  Vidzemes priekšpilsētas pārvaldes uzdevumi    5
  Teritoriālās pārvaldes sastāvs    6
  Iestādes dokumentācija    8
  Iestādes personāla raksturojums    9
  Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļa    10
  Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas uzdevumi    10
  Bērnu likumpārkāpumu profilakses    10
  nodaļas inspektora funkcijas    10
  Starpinstitucionālā sadarbība    14
  Pašnovērtējums    16
Extract

PAŠNOVĒRTĒJUMS
Sakarā ar policijas darba lielo neparedzamību, arī mūsu prakses apmeklēšanas plāni bieži mainījās, tomēr inspektores bija ļoti pretimnākošas, nekādu problēmu nebija, sadarboties ar prakses vadītāju Inesi un viņas kolēģi Valentīnu bija liels prieks un par izietu praksi ir liels gandarījums. Bet pats galvenais- iegūtās zināšanas ir ļoti daudz un ļoti vērtīgas. Manuprāt, šī prakse man ir devusi visvairāk no visām man līdz šim bijušajām praksēm.
Šis prakses laikā guvu daudz nozīmīgu secinājumu un atziņu, ko varēšu izmantot savā profesionālajā darbībā.
Svarīgākās zināšanas un prasmes, ko apguvu šīs prakses laikā bija, nepilngadīgo lietu inspektora specifika un pienākumi, kas jāveic strādājot bērnu namā un, kuri ļoti sasaucas ar sociālā pedagoga pienākumiem jebkurā iestādē. Šādā iestādē strādājošai personai ir jābūt ar ļoti lielām spējām savaldīt savas emocijas, jo bieži vien viss notiekošais liekas tik absurds, ka pārņem vēlme ļaut savām emocijām vaļu. Ieguvu arī prasmes strādāt ar grūti audzināmiem bērniem, kā ar viņiem komunicēt, kā motivēt un kā mēģināt vērst viņu rīcību uz pozitīvo pusi.
Ar problēmām savā prakses laikā nesastapos, jo prakses studentu darbība bija vairāk vērsta tikai uz novērošanu, nevis aktīvu iejaukšanos procesos.
Prakses sākumā viss mūsu kurss tika trenkāts no viena policijas iecirkņa uz otru-vienā mēs iesniedzām līgumus, otrā mums tie vēlāk bija jāparaksta. Pārņēma sajūta, ka policijas iecirkņi ir ļoti nesaskaņoti un paši īsti nepārzina savus pienākumus un darbības sfēras. Tomēr, kad tikām norīkoti pa iecirkņiem un, kad pirmo reizi devāmies uz savu prakses iecirkni, satraukums par to, ka visa prakse varētu izvērsties šāda haotiska, pazuda. Jau pirmajā reizē bija skaidrs, ka prakse būs ļoti veiksmīga un sadarbība ar Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas inspektorēm izveidosies ļoti laba.
Ar vislielāko interesi piedalījos policijas rīkotajā nakts reidā kopā ar četriem Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem un Bērnu tiesību aizsardzības centra pārstāvi. Tas priekš manis bija interesants piedzīvojums. Pirms devos uz reidu, biju mazliet noraizējusies, ka neesmu pieradusi pie šādām vēlām nakts darbībām un nevarēšu izturēt visu reidu, jo ātri sāks nākt miegs. Bet reida laikā man par miegu nebija laika domāt. Aizmirsās viss cits uz pasaules. Reida laikā pat izpelnījos tuvo cilvēku pārmetumus, ka nereaģēju uz viņu mēģinājumiem pārliecināties, ka ar mani viss ir kārtībā. Pēc reida biju tik pārpilna ar iespaidiem, ka, neskatoties uz to, ka lēnām tuvojās rīts, nespēju aizmigt pārdomājot visu notikušo atkal un atkal. Lai gan policijas darbiniekiem šis bija mierīgs reids, priekš manis tas bija kaut kas nebijis. Iespaidi un atziņas, ko tajā naktī ieguvu, paliks manā atmiņā uz ilgu laiku.

Author's comment
Editor's remarks
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −6,79 €
Work pack Nr. 1123953
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Sociālpedagoģiskās prakses materiāli pašvaldības policijas Vidzemes priekšpilsētas iecirknī”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/326318

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register