Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
2,99
You save:
0,51 (17%)
Discounted price*:
2,48
Purchase
Add to Wish List
ID number:583885
Evaluation:
Published: 25.05.2010.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Mana vērošanas prakse noritēja vienā konkrētā grupiņā, tāpēc sniegšu īsu grupiņas aprakstu. „Skudriņu” grupiņu apmeklē 24 bērni- 13 zēni un 11 meitenes. Uz grupiņu ir divas audzinātājas un viena auklīte. Šī ir sagatavošanas grupiņa, tāpēc bērni jau rudenī dosies uz 1.klasi, izņēmums ir divi bērniņi, kuriem tikai šogad apritēja 4 gadiņi, un kuri šajā vecuma grupā ir tikai tāpēc, ka pārējās grupas tika jau nokomplektētas. Visi bērni ir mīlēti un aprūpēti, tāpēc šis fakts ietekmē jauko atmosfēru grupā. Bērni ir draudzīgi, atvērti un iejūtīgi. Bērni labprāt piedalās visās audzinātājas piedāvātajās aktivitātēs, taču ļoti izteikta grupas problēma ir neuzmanība, tāpēc reizēm rotaļas un dažas aktivitātes nesanāk tik raiti kā audzinātājām gribētos. Liels uzsvars jāliek uz aktivitātēm, kas attīsta uzmanības noturību un vērību. Audzinātāju darba stāžs pedagoģijā pārsniedz 15 gadus, taču viena audzinātāja turpina mācības neklātienē specializējoties tieši uz pirmsskolas vecuma skolotāju.
Visi šie bērni ir mājas bērni, tas nozīmē, ka pirmā mācību pieredze viņiem bija četru gadu vecumā, kad atnāca uz šo grupiņu. Sākums nebija viegls, jo daži bērni pat nemācēja pareizi rokās turēt zīmuli un kur vēl šķēres. Ļoti labi varēja redzēt, kur mājās ar bērnu tiek strādāts un kur nē.
Jautājot audzinātājām, kas ir pirmsskolas vecuma bērns, atbildes bija dažādas, bet vienotas savā kodolīgumā- bērns līdz septiņu gadu vecumam un savu vecāku spogulis. Arī es savā neilgajā laika posmā, ko pavadīju ar šiem bērniem uzzināju ļoti daudz vērojot viņus tikai no malas, no viņu darbībām. Bērns, kurš dzīvo ģimenē, kur vecāki lieto alkoholu, spēlējot ģimenēs, vēlas saskandināt glāzītes un iedzert, vēlas risināt konfliktsituācijas un pauž savu agresiju un neapmierinātību par dažādām sadzīviskām situācijām. …

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −4,77 €
Work pack Nr. 1229397
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Vērošanas prakses atskaite pirmsskolas izglītības iestādē”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/583885

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register