Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
0,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:574369
 
Author:
Evaluation:
Published: 07.11.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 1 units
References: Not used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Tests    3
  Tehnika un vide    3
  McAfee VirusScan Professional 7.0    3
  Panda Platinum Internet Security    4
  Rezultāti    5
  Secinājums    7
  Avotu saraksts    8
Extract

Testējot tika pārbaudīti divi antivīrusu risinājumi – McAfee VirusScan Professional 7.0, Panda Platinum Internet Security.
Veiktos testus nosacīti var iedalīt trīs daļās – ātrdarbības un efektivitātes tests, kura rezultāti apkopoti tabulā, e-pasta aizsardzības tests un praktiskās lietošanas novērtējums, nosakot, cik viegli produktu ir instalēt un cik ērti ar to ir strādāt.
Lai novērtētu antivīrusa ātrdarbību skenēšanas režīmā, tika izveidoti divi failu komplekti un mērīts laiks, kas bija nepieciešams katra produkta skenēšanai. Pirmajā komplektā (turpmāk tests A) vienā direktorijā ietilpa 9765 nekompresēti faili, kuru kopējais apjoms bija 174 MB. No šiem failiem apmēram 450 saturēja dažādu veidu ļaunos kodus (pārsvarā nesen aktīvos vīrusus). Otrajā komplektā (turpmāk tests B) 572 direktorijos ietilpa 5430 failu (kopā arhīvu failos un ārpus tiem bija jāpārbauda vairāk nekā 25 000 objektu) ar kopējo apjomu 639 MB. No šiem failiem apmēram 65 saturēja dažādu veidu ļaunos kodus. Tests B no testa A atšķīrās ar to, ka tajā ietilpa ar dažādām arhivācijas programmām kompresēti arhīvi, ieskaitot zip, rar, gzip, kā arī dažādu veidu ļaunie kodi.
Trešais tests, kura izpildes laiks netika mērīts, bija speciāli izveidota CD-ROM diska testēšana. Tas 28 direktorijos saturēja 388 failus un salīdzinoši lielu skaitu objektu ar unikālu un īstu (inficētspējīgu) ļauno kodu. Šī testa mērķis bija noteikt antivīrusu risinājuma efektivitāti, atklājot dažādu veidu ļaunos kodus. Šajā testā par labāko tika atzīts tas risinājums, kurš atklāja visvairāk inficētu objektu. Tā sauktās viltus trauksmes (false positives), veicot šo testu, bija izslēgtas, jo katrs inficētais objekts pirms iekļaušanas testa izlasē, tika pārbaudīts ar trim dažādiem antivīrusu risinājumiem. Diskā bija apmēram 120 unikālu ļauno kodu. Tas, protams, nav daudz, jo antivīrusu risinājumi šobrīd spēj atklāt 60 – 80 tūkstošus unikālu ļauno kodu. Tātad, lai patiesi pārbaudītu antivīrusu risinājuma spēju atklāt, būtu jāsavāc vairāki desmiti tūkstošu unikālu vīrusu un citu ļauno kodu. Tas diemžēl gan neizdevās, bet iespējams, ka nākošajos testos būs pieejami jau vismaz vairāki tūkstoši ļaunā koda paraugu, ļaujot daudz ticamāk novērtēt patieso antivīrusu darbības efektivitāti.

Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register