Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
4,99
You save:
0,65 (13%)
Discounted price*:
4,34
Purchase
Add to Wish List
ID number:526173
Author:
Evaluation:
Published: 29.05.2007.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 3 units
References: Not used
Extract

Šodien, 7. martā, bija psihofizioloģijas lekcija, kurā ir daudz kas jāpaspēj pierakstīt, jo pasniedzēja diezgan ātri stāsta vielu. Parasti man tas nebija sagādājis nekādas problēmas, bet šodien, saskāros ar grūtībām, jo pasniedzējas diktētie teikumi man nepalika atmiņā un bieži vien teikuma vidus un beigu daļas bija nepieciešams skatīties kursa biedrenes pierakstos. Sākot rakstīt dzirdēto teikumu, uzrakstīju pirmos pāris vārdus un tad apstājos, jo sapratu, ka esmu aizmirsusi to, kas teikumā sekoja tālāk, lielāko daļu teikumu es pabeidzu rakstīt tikai ar ieskatīšanos blakus sēdētājas pierakstos.

2. situācija
Šā gada 6. marta vakarā cītīgi biju nodevusies kādas grāmatas lasīšanai, lasīju to jau vairākas stundas. Lasot grāmatu, prātā ienāca vairāki jautājumi, kurus vēlējos uzdot savam draugam. Pasaucu draugu no otras istabas, lai varētu ar viņu parunāt. Kad viņš pie manis atnāca, uzreiz jautāja man, ko es vēlējos, es viņam teicu : “Gribēju tev pajautāt dažus jautājumus”. Un tad iestājās klusums, jo es pēkšņi sapratu, ka nevienu no tikko izdomātajiem jautājumiem es vairs neatceros. Kādu brīdi sēdēju un prātoju, ko gan es vēlējos viņam jautāt, bet, man pašai par lielu pārsteigumu, jautājumi tā arī neatausa man atmiņā.

3. situācija
Janvārī, sesijas laikā mācoties uz Vispārīgās psiholoģijas priekšmeta teorētisko testu, iepriekšējā vakarā pirms testa, kārtīgi vairākas reizes pārlasīju savus pierakstus, īpaši par sajūtām, uztveri un uzmanību, bet nākamajā rītā, saņemot testa jautājumus, sapratu, ka pa nakti esmu aizmirsusi tieši to informāciju, kuru visvairāk biju lasījusi. Tikai daļēji atcerējos sajūtu un uztveres definīcijas, drīzāk uzrakstīju tās saviem vārdiem, kā arī vienā putrā bija sajukušas gandrīz visas uztveres likumsakarības, kuras centos ‘iekalt’ galvā iepriekšējā vakarā.
Psihiskā fenomena attīstības nozīmība

Grūtības:
nespēju atcerēties vēl tikko izdomātos jautājumus, nesen apgūtu mācību vielu un lekcijā dzirdētos teikumus, kas man rada neērtas situācijas, jo, piemēram, 1. Situācijā pasaucu cilvēku, lai kaut ko pajautātu, cilvēks speciāli atnāk, bet es jau vairs nezinu, ko vēlējos jautāt. 2. Situācijā lekcijas laikā pieraktu pasniedzējas diktēto, taču neatceros pat pus teikumu un ir neērti visu laiku skatīties kursa biedrenes pierakstos un 3. Situācijā visu vakaru mācos teorētiskajam testam, bet testa laikā viss iemācītais sajūk vienā putrā un tas rada apmulsumu.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −5,19 €
Work pack Nr. 1172352
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Attīstošā programma domāšanai”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/526173

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register