Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
0,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:586753
 
Author:
Evaluation:
Published: 07.05.2010.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: 1 units
References: Not used
Extract

Mūsdienu pasaulē ir daudz dažādu tautu un cilšu. Cilvēki atšķiras pēc ādas krāsas, izskata, mentalitātes, kultūras, reliģijas, valodas, dzīves veida un vēl daudzām citām lietām. Ne reizi vien vēsturē var redzēt, ka kāda no rasēm cenšas pierādīt, ka tā ir labāka par citām, noniecinot pārējās. Vai kāds ir aizdomājies par to, ja mēs, cilvēki, esam tik dažādi, vai varētu būt tā, ka tālā senatnē mēs visi esam cēlušies no vieniem senčiem? Būtībā mēs visi esam vienādi, tikai adoptācija un pielāgošanās spēja dažādiem klimatiskiem apstākļiem, konkrētai dzīves videi mūs ir padarījusi atšķirīgus gan izskatā, gan raksturā. Izcelšanās noslēpums cilvēcei paliek viens un tas pats.
Kas pierāda cilvēces kopīgās saknes? To es centīšos noskaidrot šajā referātā. Ir veikti dažādi pētījumi, arheoloģiskie izrakumi, izvirzītas hipotēzēs šīs tēmas noskaidrošanā. Kas ir tie trūkstošie „puzles kauliņi”, lai pierādītu, ka cilvēces attīstība ir sākusies Austrumāfrikā un, kā koka zari no viena stumbra ir izplatījušies pa visiem kontinentiem.
Ir daudz pētīts un arī pierādīts, ka cilvēks radies Āfrikā. To var atrast dažādos literatūras avotos. Daudzi antropologi tic, ka anatomiski modernais cilvēks cēlies no mazas populācijas Āfrikā pirms 200 000 gadiem, un tad brīvi izplatījies pa visu „Veco pasauli”, sasniedzot Rietumeiropu tikai 35 000 gadus atpakaļ. Tā ir zināma kā „Prom no Āfrikas” (Out of Africa) hipotēze.(3) Citā rakstā varam lasīt „Gēnu pētījumi liek domāt, ka visi pasaules iedzīvotāji cēlušies no nelielas cilvēku populācijas, kas pirms 75 000 gadu dzīvojuši Austrumāfrikā.”(1) Zinātne un tehnoloģijas attīstās, tas mums paver lielākas iespējas ieskatīties pagātnē. …

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register