Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
4,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:567798
 
Evaluation:
Published: 15.06.2016.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 7 units
References: Used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Ievads    3
1.  Dāvinājuma jēdziens    4
1.1.  Dāvinājuma līguma raksturojums    5
2.  Dāvinājuma sekas    8
3.  Dāvinājuma atsaukšana    10
3.1.  Dāvinājuma atsaukšana rupjas nepateicības dēļ    10
3.2.  Dāvinājuma atsaukšana neatraidāmo mantinieku intereses nodrošināšanai    12
4.  Sevišķie dāvinājuma veidi    14
4.1.  Visas mantas dāvinājums    14
4.2.  Dāvinājums ar uzlikumu    14
4.3.  Dāvinājums atlīdzības nozīmē    16
5.  Dāvinājums līguma veidā šodien    17
  Secinājumi    19
  Izmantotās literatūras saraksts    21
  Pielikums    22
Extract

SECINĀJUMI
Pabeidzot darbu ir jāsecina, ka tā mērķis ir sasniegts. Izmantojot esošu likumdošanu, pieejamo literatūru un citus resursus par referāta tematu tika izveidots dāvinājuma līguma vispārējais raksturojums. Tas ļauj izveidot izpratni dāvinājuma būtību, ļauj saprasts, ka dāvinājuma līgums ir savdabīgs līgums, kuram piemīt īpašie noteikumi un kurus noteikti jāpēta pirms līguma slēgšanas. Jo to zināšana ir būtiska. No iegūtam ziņām uzskatu, ka Saskaņā ar līgumu dāvanu, viena puse (donoru) dāvina vai piekrīt nodot citai personai (apdāvinātā) lieta īpašumu vai īpašuma tiesības (vai pieprasīt) Sabiedrībai vai kādas trešās personas vai ir pienākums atbrīvot viņu atbrīvot no nekustamā īpašuma nodokļa par viņu priekšā vai trešās personas. Klātbūtnē counter-nodošanas lieta, vai tiesības vai saistības līguma pretprasība netiek atzīta kā dāvanu.
Galvenais pienākums ir nodot donora dāvanu. Atteikuma tiesības, lai veiktu vienprātību līgums ziedojumu - viens no svarīgākajiem cilvēka donora, fiksēti stacija. 577 Civilkodeksa. Tiesības saņemt dāvanu sekas ir ļoti priekšmetu ziedojuma līgumu. Tās saturu nosaka saturu attiecīgajiem pienākumiem donoru.
Apdāvinātā ir tiesības atteikties pieņemt dāvanu (n. 1, Art. 573 Civilkodekss). Šīs tiesības var tikt īstenotas jebkurā laikā pirms nodošanas dāvanu un pat ne tāpēc, ka klātbūtnes nav pamatotu iemeslu. Šajā gadījumā, ziedojumu līgumu uzskata par izbeigtu. Ja ziedojums līgums ir rakstveidā, par dāvanu atteikums ir jānosūta rakstveidā.
Attiecībā uz ziedojumu līgumam ir reģistrēta, atteikumu pieņemt dāvanu pakļauta valsts reģistrācijai. Ja ziedojums tika parakstīts līgums, rakstiski, giver var prasīt atlīdzību no apdāvinātā reālo kaitējumu, ko izraisa atteikumu pieņemt dāvanu. Ar dažiem izņēmumiem, kas uzskaitīti iepriekš, un uz Civillikuma pantā, ziedojumu līgumu var noslēgt mutvārdos.
Stingri definēti likumā noteiktajos gadījumos, donors var atteikties no līguma, kurā solījumu nodošana nākotnē apdāvinātā vai pareizi. Ir definēti un tiesības atcelt ziedojumu.
Atbildību par jebkādu neizpildi pienākumu saskaņā ar līgumu ziedojumu balstās uz kopīgu pamatu, reglamentē Civilkodeksa 25 nodaļā. Pirmajā posmā (pienākumi) posms ziedojuma var izbeigt tādā pašā veidā kā jebkuru citu līgumu civiltiesībām. Par ziedojumu līguma forma nosaka tā subjektu, ievērojot sastāvs un cena.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −3,98 €
Work pack Nr. 1354527
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register