Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
4,49
You save:
0,49 (11%)
Discounted price*:
4,00
Purchase
Add to Wish List
ID number:731768
Evaluation:
Published: 27.10.2015.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 17 units
References: Used
Time period viewed: 2015.g. - 2015.g.
Extract

Secinājumi
Plašajā jēdzienā “informācijas karš” var pieskaitīt šajā darbā aprakstīto konfliktsituāciju, jo tās komunikatori ir ieinteresēti pretinieka maldināšanā un informācijas liegšanā. Ar informācijas karadarbību nodarbojas abas puses (G7 valstis un Krievija), vismaz vienai no pusēm informāciju sagrozot (tā kā veidojas pretrunas viedokļos). Pozitīva un vērtīga informācijas apmaiņa nenotiek, ir skaidra G7 dalībvalstu attieksme pret Krieviju un Putinu (bargāku sankciju piemērošana, Krievijas izolācija utt.), kā arī Putina reakcija uz šo attieksmi samita laikā (šķietama vienaldzība, tomēr kontrsankciju gatavošana un pretinieka maldināšana masu medijos).
Veicot pētījumu, noskaidrots, ka visi mediji šo konfliktsituāciju rāmējuši ar konflikta un atbildības atribūcijas rāmjiem, respektīvi, uzsverot, ka tas ir konflikts un ka kādam par to ir jābūt atbildīgam (minimāli, bet atšķiras Latvijas un Krievijas portālu ziņās tie, kam tad jābūt atbildīgiem). Pietiekamā daudzumā var novērot arī pārējos 3 rāmjus, tie izmantoti specifiskāk katra medija vajadzībām un vēlmēm, lai sasniegtu savu auditoriju.
Analizējot rāmējumus, arī var novērot informācijas kara iezīmes, dažādu valstu medijiem “rāmējot” problēmu dažādi. Šajā situācijā tas neizpaužas ļoti krasi, taču žurnālisti mēdz izmantot vienu un to pašu informāciju atšķirīgi (piemēram, Russia Today pievienojot komentārus no tādiem cilvēkiem, kuri spēj pavērst informāciju sev par labu – varai uzticīgi žurnālisti, politikas komentētāji utt.). Dažādie rāmējumi veido “plaisu” starp medijiem, ļaujot maldinošai un sagrozītai informācijai nonākt medijos kā patiesai un konkurēt ar īsto patiesību.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −5,21 €
Work pack Nr. 1350021
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „G7 samita dalībvalstu attieksme pret Krievijas Federāciju un tās prezidentu Vladimiru Putinu samita ietvaros un viņa reakcija”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/731768

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register