Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

DiscountGreat deal: today with a discount!

Regular price:
1,99
You save:
0,28 (14%)
Discounted price*:
1,71
Purchase
Add to Wish List
ID number:178314
Evaluation:
Published: 02.04.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 5 units
References: Used
Extract

Ievads.

Lai cik tas reizēm šķiet skaudri cilvēciskajam saprātam, it visam, kas notiek mūsu dzīvē, ir sava īpaša un noteikta vieta un loma. Cilvēciskā prāta tendence vienmēr ir censties izzināt visus ap viņu notiekošos procesus un likumsakarības. Tikai diemžēl, mums ne vienmēr pietiek spēka meklēt ko tālāk par šo triviālo – kāpēc? un par ko?. Bet par nožēlu jāatzīst, ka tieši šie ir tie jautājumi, kas rada nevis domas virzības progresu, tieši pretēji – tie sasaldē un apstādina jebkuru virzību uz jelkādu sapratni un atrisinājumu. Šo jautājumu kontekstā, cilvēks sajūt sevi kā upuri, raugoties uz situāciju šauri tikai no savas perspektīvas, neredzot kopskatu, un pat nevēlas no šīs lomas iziet un rast kādus risinājumus.
Jebkura slimība, kas mūs piemeklē, ir šāds – tieši mums uzlikts pārdomu un pašanalīzes mirklis. Šis ir laiks sarunai ar Dievu. Ja mēs raugāmies VD kontekstā, tad katra slimība ir veids kā Dievs runā uz cilvēkiem, liek tiem sevī ieklausīties vai pat pārmāca. Slimība – skaudra dialoga forma. Tomēr tas tikai liek domāt, ka ir reizes, kad ar mums savādāk nevar!
Šajā darbā vēlētos aplūkot problemātiku, kas rodas HIV medikamentu pētniecībā tieši no ētiski teoloģiskā skatu punkta. Šis jautājums pēc būtības nav tik viennozīmīgs, kā pirmajā mirklī varētu šķist. Pierasts ir domāt – ja ir problēma, tātad jāmeklē risinājumi. Un tomēr risinājuma meklējumos ir jāraugās netradicionālā virzienā.
Šī darba ietvaros mēģināšu ielūkoties bīstamībā, kas slēpjas medicīniskajos un teoloģiskajos aspektos.

Tēmas izklāsts.

Paradoksālā kārtā, 2001.gada 11.septembra notikumi, ir ienesuši laika dalījumu pirms un pēc ne tikai visiem zināmā terorakta kontekstā, pateicoties plašsaziņu medijiem, tomēr kāda nianse AIDS un citu infekcijas slimību izplatības ziņā, par ko līdz šim runāt nav bijis populāri. …

Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register