Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
1,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:331555
 
Author:
Evaluation:
Published: 17.10.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Used
Extract


Neskatoties uz to, ka komforta teorija jau bija izanalizēta un ir diagramma uz divdimensiju kartes, nebija izstrādāta koncepcija (formulējums) medicīnas māsām. Šajā darbā tiek izmantota interaktīva perspektīva, ar mērķi attīstīt komforta teoriju, kā pozitīvu rezultātu slimnieka kopšanas gadījumā. Cilvēka iedarbības modelis paredz, ka komforts ir: (a)darbība, kura pastiprina komfortu; (b)slimnieka kopšanas vēlamās sekas. Šis raksts beidzas ar diskusiju par komforta teoriju, ka vienu no svarīgākajām disciplīnām slimnieka kopšanā.

IEVADS.

Komforts (slimnieka kopšanas kontekstā) ir cilvēka pamatvajadzības apmierināšana (aktīva, pasīva, kooperatīva) situācijā, kura ir stressaina veselībai. Šī raksta mērķis ir parādīt attiecības starp pacientu vajadzībām, medicīnas māsas darbu, komfortu un sekojošu rezultātu. Tieši no šim attiecībām radusies komforta teorija.

Holistiskie rezultāti un slimnieka kopšana.

Māsas-zinātnieki sāk pētīt plašas mērķtiecīgas iejaukšanās efektivitāti, tādu, kā muskulatūras progresējoša relaksācija, iedomājama un terapeitiska iedarbība. Šīs iejaukšanās ir domātas, lai noskaidrotu pozitīvas reakcijas un tāpēc viņas nepieciešams novērtēt detalizēti, ņemot vēra visus rezultātus. Šos rezultātus ir grūti izanalizēt sarežģītā satura dēļ, iespējamiem blakusefektiem starp rezultāta sastāvdaļām un teorētiskam grūtībām interpretējot kopējo rezultātu. Kopumā, komforts ir holistisks iznākums, kas attiecas uz visām cilvēka reakcijām.
Komforta teorijas pamata pieņēmumi ir (a)cilvēkam ir holistiskas reakcijas uz kompleksa stimuliem, (b)komforts ir vēlamais holistiskais rezultāts attiecībā uz slimnieka kopšanu, (c)cilvēki cenšas apmierināt savas pamatvajadzības pēc komforta. Šie pieņēmumi apstiprina komforta teoriju un ir saskaņā ar intra-darbīgu perspektīvu, kurā visas cilvēka reakcijas ir saistītas un vērtējas vispusīgi.…

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register