Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

DiscountGreat deal: today with a discount!

Regular price:
4,49
You save:
0,54 (12%)
Discounted price*:
3,95
Purchase
Add to Wish List
ID number:125036
Evaluation:
Published: 30.01.2017.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 4 units
References: Used
Extract

SECINĀJUMI
1. Mūsdienās ir vērojama strauja informācijas un datu eksponenciālā dubultošanās, kuras rezultātā kopējais informācijas daudzums cilvēka smadzenēm kļūst aizvien grūtāk uztverams un apstrādājams.
2. Cilvēka uzkrātās zināšanas pietiekami īsā laikā zaudē savu aktualitāti un “noveco”, tas ir, kļūst nepatiesas un neatbilstošas attiecībā pret jaunākajiem tehnoloģiskajiem un zinātniskajiem atklājumiem.
3. Lai risinātu minētās problēmas, viens no visticamākajiem variantiem ir stiprā mākslīgā intelekta izstrāde, kas iespējama divos veidos – vai nu mēģinot cilvēka prātu ielādēt, ierakstīt kādā no datu nesējiem, radot hibrīdu MI, vai arī veikt mākslīgā intelekta izstrādi “no nulles”.
4. Idejas par mākslīgo intelektu vai vismaz mehāniskām un automatizētām, autonomām mašīnām meklējamas jau Senajā Grieķijā – mītos par dievu, kalēju Hēfaistu.
5. Mākslīgais intelekts jau kopš 19. gs. sākuma ir viens no daiļliteratūras zinātniskās fantastikas žanra galvenajiem virzieniem. Daiļliteratūrā izteiktie pieņēmumi un idejas par MI, tā mijiedarbību ar cilvēciskām būtnēm, tiek izmantotas vēl aizvien mūsdienās, veidojot gan vājā, gan stiprā mākslīgā intelekta prototipus. Būtiska loma minama A, Azimova trīs robotikas likumiem.
6. Nozīmīga loma mākslīgā intelekta attīstībā ir angļu matemātiķim un datorzinātniekam Alanam Tjūringam, kurš izveidoja gan Tjūringa mašīnas teorētisko modeli, gan izstrādāja mūsdienās vēl aizvien plaši pielietoto Tjūringa testu.
7. Mākslīgais intelekts ir uzvarējis cilvēku (vadošo pasaules čempionu) tādās zināmās galda spēlēs kā šahs (Deep Blue programma) un Go (AlphaGo programma).…

Editor's remarks
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register