Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
4,49
You save:
0,67 (15%)
Discounted price*:
3,82
Purchase
Add to Wish List
ID number:858256
Evaluation:
Published: 20.03.2007.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 4 units
References: Not used
Table of contents
Nr. Chapter  Page.
  Ievads    3
  Informācija par akciju sabiedrību “Ventspils nafta”    4
  Grāmatvedības darbību apraksts    7
  Pirkumu plāna sastādīšanas pamatprincipi    14
  Naudas līdzekļi    16
  Bezskaidras naudas uzskaite    17
  Bezskaidras naudas pārskats    21
  Izmantotā literatūra    25
Extract

A/S “Ventspils nafta” dibināta 1961. gadā un šogad, septembrī svinēs savu 40 gadu jubileju. A/S “Ventspils nafta” ir viens no lielākajiem Ventspilī kā arī visā Latvijā, kas ienes lielāko daļu ieņēmumu valsts budžetam, nodokļu veidā. A/S “Ventspils nafta” ir lielākais naftas termināls Latvijā. Kopējā teritorija ir 81 ha un tajā izvietoti rezervuāru parki ar kopējo uzglabāšanas tilpumu ap 1100 tūkstoši kubikmetru, un šajā uzņēmumā strādā vairāk kā astoņi simti darbinieku.
Tā kā mēs dzīvojam 21. gadsimtā, un A/S “Ventspils naftai” ir daudz slepenas komercinformācijas, šim kursa darbam tiek izmantota pārsvarā 1999. un 2000. gada informācija.
A/S “ Ventspils nafta ” ir lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijas jūras reģionā. Naftas produkti tiek piegādāti pa dzelzceļu, dīzeļdegviela arī pa cauruļvadu Polocka – Ventspils, bet nafta – pa naftas vada “Draudzība” Atzarojumu. Tālāk šie produkti tiek iekrauti tankkuģos.
Kaut arī A/S “ Ventspils nafta ” darbība tradicionāli tiek orientēta uz Krievijas eksportētas naftas un naftas produktu pārkraušanu, pēdējā laikā tās darbība ir paplašinājusies un ir uzsākta importēto gaišo naftas produktu pārkraušana.
Ikgadējais A/S “ Ventspils nafta ” pārkraujamo naftas un naftas produktu (dīzeļdegviela, reaktīva degviela, aviācijas degviela, benzīns) apjoms sastāda 20-25 milj. tonnu gadā.
Rezervuāru parks pašlaik paredzēts līdz 213 tūkst. Tonnu jēlnaftas un līdz 244 tūkst. tonnu naftas produktu vienlaicīgai uzglabāšanai.
Modernizējot rezervuāru parku, tiks palielināta tā kopēja rezervuāru ietilpība, kas nodrošinās nepieciešamo rezervuāru parka tehnisko potenciālu un ļaus palielināt operativitāti, kā arī kravas plūsmas pārvaldes manevrēšanas spēju.
Akciju sabiedrības “Ventspils nafta” rīcībā laboratorija ar modernām iekārtām kas nodrošina ķīmisku un mikrobioloģisku naftas un naftas produktu analīžu veikšanu atbilstoši starptautiskajiem standartiem.
Palīgdienesti nodrošina iekārtu profilaktisku apskati, remontu un nomaiņu, kas garantē uzņēmuma darbības tehnoloģisko ekoloģisko drošību.
A/S “Ventspils nafta” 1996. gadā ir nodota privatizācijai.
Galvenais mērķis A/S “Ventspils nafta” stabila uzņēmuma darbība kā arī uzņēmuma orientēšanas uz veiksmīgu uzņēmuma funkcionēšanu ne tikai šinī brīdī bet arī nākotnē. Lai šo mērķi sasniegtu dinamiski ievieš mūsdienīgu un efektīvu tehnoloģiju tanīs sfērās, kur, pēc akcionāru pasūtījumiem A/S “Ventspils nafta” cenšas sasniegt labus panākumus arī 21. gs. Valdība turpina jau iesākto darbu, kā arī darbu pie pavisam jauniem attīstības projektiem, kur ļaus A/S “Ventspils naftai” arī turpmāk gūt reputāciju tehnoloģiski augsti attīstīto uzņēmumu grupām.
Privatizācijas rezultātā “Ventspils nafta” kļuva par publisku akcionāru sabiedrību un sākusi kotēt savas akcijas Rīgas fonda biržā, oficiālajā sarakstā. Paaugstinājās akcionāru rūpes par uzņēmuma darba efektivitāti un ekonomisko rādītāju stabilizāciju. Tomēr “Ventspils nafta” darbība atkarīga no daudziem ārējiem faktoriem, kuru skaitā noteicošāki bija cenu konjuktūra pasaules tirgū, naftas cena un finansiāli – ekonomiska krīze Krievijā. Šīs krīzes rezultātā, Krievijā samazinājās naftas ieguve un eksports, un vienlaicīgi pieauga konkurence pakalpojumu sfērā, Krievijas naftas tranzītā.…

Author's comment
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Naudas līdzekļi, bezskaidras naudas uzskaite”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/858256

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register