Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
0,99
You save:
0,18 (18%)
Discounted price*:
0,81
Purchase
Add to Wish List
ID number:332138
Evaluation:
Published: 17.08.2005.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Raksturot visas interfeisa sastāvdaļas izvēlētai lietišķai sistēmai ar jauktu dialoga struktūru ( uz piemēriem ).


2. Sistēmas interfeisa raksturojums.

Savā darbā es aprakstīšu muzikālo redaktoru, kurs saucas TablEdit. Sistēmas mērķis ir nodrošināt ērtu nošu lapas un tablatūras koriģēšanu.Lejā ir parādīta šī sistēmas galvena forma ar četrām apakšformām. Visas formas atspoguļo lietotāja interfeisu. Katrai apakšformai ir savs mērķis un līdz ar to atšķiras arī darbs ar šim formām. Pirmajā apakšformā ir iespējams izvelēties pa vienam variantam no katras rindas. Otrajā un ceturtajā apakšformā var izvelēties tikai vienu variantu. Treša apakšforma strādā, kā izvēlne. Ja nospiest uz vienu no 12 taisnstū-riem, parādīsies nakoša līmeņa formas, kuros ir jāievada noteikta informācija. Piemēram nakošajā formā var modificēt akkordus grafiskā veidā, kas ir tūvu izvēlnēm piktogrammu veidā.
Visie iepriekšējie lietotāja interfeisa elementi, balstījas uz izvēlnēm ar diskrētam vērtībām. Ievade notika, izvelējoties no variantu saraksta vajadzīgo variantu. Bet sistēmā ir arī interfeisa elementi tekstveida informācijas ievādei. Šāda forma ir attēlota nakošajā attēlā.

Visu pamatprocesu izsauk-šana ir iespējamā galvenajā formā, nospiežot uz vaja-dzīgo pogu formas augšejā daļā. Visas sistēmas funkci-jas ir pieejamas pop-up iz-vēlnēs.
Pati nošu ievade no-tiek šādā veidā. Tablatūrā ir jānospiežu vajadzīga stīga ta-jā vietā, kurā viņai jāskān. Lietotāja ērtības dēļ koriģē-šanas ekrāna augšejā daļā ir redzama ritmiska skala. Lai pareizā vietā izvietotu noti, jāorientējas ar šī skalu. Kad jūs noradīsiet vajadzīgo stīgu un vietu nošu lapā, jāievada notes atrašanas vietu uz grifa skaitliskā veidā. Tā, kā skaitlis atrodas diapazona no 0 līdz 24, šim skaitlim arī ir diskrētu vērtību kopums un tāpēc skaitļa ievadei ir divas iespējas. Pirma iespēja: ievadīt skaitli no tastatūras. Otrais variants: no-spiest pēles kreiso pogu, izvelēties iespēju Insert Note un izvelēties vienu no 24-iem skaitliem.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −3,68 €
Work pack Nr. 1129959
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Praktiskais uzdevums mācību priekšmetā"Cilvēka - datora saskarne un komunikācijas"”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/332138

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register