Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
2,49 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:601187
Author:
Evaluation:
Published: 21.07.2004.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Not used
Extract

Pasaules kultūras vēstures pamatmērķis ir klausītāju iespējami dziļāka vispārējās inteliģences veidošana. Kursa apguve sniedzas pāri šauri profesionālas izglītības konkrētībai, aktīvi attīstot Cilvēku – personību. Līdz ar to kursa laikā tiek bagātināta humanitārās ievirzes profesijas pārstāvja pasaules izpratne, vērtību kritēriji.
Mācību kurss orientē studentus iepazīt pasaules kultūras ievērojamākos posmus, reģionus un vērtības. Kursā sakārtotas norādes uz pasaules kultūras visizcilākajām virsotnēm. Kaut arī orientācija vērsta uz īpaši spilgtām parādībām, tomēr kopā rodas plašs, daudzveidīgs un patiesi panorāmisks vērtību klāsts. Kurss rosina saskatīt šo vērtību savstarpējās ietekmes izrietošās sakarības un tendences. Līdz ar to kurss norāda uz iespējām, kā sistematizēt un ieraudzīt pasaules kultūrvidi pēc vienotības principa. Saskaņā ar RPIVA koncepciju tādējādi tiek aktualizēts "cilvēka filosofiskais kopredzējums, kura īstenošana spēj nodrošināt profesionālu pedagoģisku darbību mūsdienu sabiedrības kultūrvēsturiskajos apstākļos" (RPIVA koncepcija).
1.Kursa saturs
1.1.Ievads – studiju kursa vieta citu studiju kursu vidū, pēctecība, pēc kādu kursu apguves šo kursu var realizēt. Studenti vairumā gadījumu šo kursu augstskolā sāk apgūt no pamatiem. Tomēr tiek ņemts vērā, ka vidusskolā ir apgūti sekojoši priekšmeti: vispārējā vēsture, pasaules literatūras vēsture, mūzikas vēsture, mākslas vēsture, filozofijas pamati. Līdz ar to fundaments, uz kura balstās pasaules kultūras vēsture, pirmā kursa studentam nevienmēr ir stabils, dažkārt tas ir pat ļoti irdens. Tādēļ pasaules kultūras vēstures kurss veic sevišķi nozīmīgu, pat izšķirīgu dabu nākamā skolotāja veidošanā.…

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −2,98 €
Work pack Nr. 1166028
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register