Tomēr raksturīgi ir tas, ka šie partneri spēj cienīt viens otru, bet bieži viens otru aizkaitina. Viņi nedrīkst viens otram uzspiest lēmumus un rīkoties pēc sava prāta, jo tad rodas konflikti.
Socioniķi būtībā norāda, ka šeit nav iespējama saderība, taču persona X un persona Y ir dzīvesbiedri jau vairākus gadus, kurās, pateicoties līdzīgajam pasaules skatījuma, ir vērojama saderība un veiksmīgas attiecības. Tai pat laikā var piekrist socioniķu norādījumiem, ka šādās starptipu attiecībās priekšnoteikums ir otra nepārveidošana, savu uzskatu neuzspiešana, kā arī valda cieņa vienam pret otru.
Secinājumi
Lai iegūtu ticamākus rezultātus, autors veica piecus dažādus socioniķu testus - K.G.Junga, V.Guļenko, V.L.Miķelsones un E. Krumholca, J. Filatovas un V.Megedjas un A.Ovčarova. Tika veikts rezultātu salīdzinājums, kā rezultātā autors secina, ka visvairāk pašvērtējumi sakrita ar K.G.Junga un V.Guļenko sociotipu noteikšanas testu rezultāti, kuri atbilst testētajām personām vairāk par 85%.
Taču attiecībā uz starptipu attiecībām atbilstība ir vērojama cieņā vienam pret otru, nepakļaušanās partnera vēlmēm pārveidot un lēmumu un savas gribas neuzspiešanā, bet apgalvojums, ka šeit nav iespējamas romantiskas attiecības, neatbilst realitātei.
…