SECINĀJUMI
1. Uzņēmumam ir jāpievērš uzmanība drošībai, tādēļ esošais bezvadu datortīkls jāaizstāj ar vadu datortīklu. Jāiegādājas iekārtas, kuras palīdz veikt datu noslodzes uzraudzību. Lai novērtētu datu aprites plūsmu no katra lietotāja nepieciešamas ir iekārtas un attiecībā programmatūra kas to spēj noteikt. Tas ir svarīgi arī gadījumos, ja datora lietotājs apgalvo, ka viņam ir lēns, iemesls var būt fizisks – datortīkla iekārta nespēj apstrādāt datus, vai arī datorā ir servisi vai programmas, kuras palēnina darbību veikšanu.
2. Uzņēmumā esošais datortīkls ir nestabils un nedrošs, tas ir izveidots nedomājot par dažāda veida apdraudējumiem, kuri var piemeklēt uzņēmumu, ja bezvadu tīkls tiek “uzlauzts”.
3. Ja uzņēmums izmantotu kādu no datortīkla uzraudzības sistēmām, tad konkrēti varētu redzēt, cik daudz tīkla resursu izmanto dators un darbinieks. Tas palīdzētu analizēt darbinieka darbu, jo iespējams, ka darba laikā darbinieks nodarbojas ar blakus lietām, kas samazina darba efektivitāti.
4. Uzņēmumā esošās perifērijas iekārtas (drukas iekārtas) ir neefektīvas un nav paredzētas liela apjoma drukāšanai. Agrāk iegādātās drukas iekārtas varēja lēti, bet pie iegādes reti kurš iedomājas noskaidrot cik maksā tā uzturēšana. Kā rezultātā esošās drukas iekārtas mēnesī izmaksā aptuveni 70 EUR. Gada laikā uzņēmums tintes kasetēs iegulta aptuveni 850 EUR. Viena tintes printera kasete pietiek 800 lapām.
5. Nomainot gan datortīkla iekārtas, gan perifērijas ierīces ir iespējams iegūt daudz labāku drošību, nodrošināt stabilāku darbu darbiniekiem, kā arī ietaupīt līdzekļus, kuri tiek iztērēti perifērijas ierīču uzturēšanā.
…