Kā ārstēties?
Tā kā nagu sēnītes infekcija atrodas naga iekšpusē, ārīgi lietojamie pretsēnīšu līdzekļi var būt mazefektīvi, turklāt pēc šo preperātu lietošanas nagu sēnīte bieži vien atkārtojas. Efektīvāka ir iekšķīgi lietojama terapija, kas ilgst no sešām nedēļām roku nagu sēnītes gadījumā un no divpadsmit nedēļām ārstējot kāju nagu sēnīti (atsevišķos gadījumos ārstēšana var ilgt par sešus un vairāk mēnešus). Svarīgi ir nagu sēnīti pamanīt savlaicīgi, jo vēlāk ielaistu slimību ir grūti izārstēt. Visefektīvāk ir noņemt pašu nagu, jo tad var likvidēt slimības perēkli. Nagu sēnītei nepatīk skāba vide, tāpēc profilaktiski kājas izmērcē nelielas koncentrācijas etiķūdenī, pēc tam kājas rūpīgi nosusina.
Secinājumi.
Slimības pasaulē ir ļoti dažādas un saslimt var ļoti dažādos veidos, bet visvairāk saslimšanas notiek lietojot kopīgas personīgās mantas ar inficētu personu. Lai izvairītos no slimībām ir jāievēro higēna un pēc sabiedrisku vietu apmeklēšanas jāmazgā rokas.
Manuprāt mazgājot rokas pietiekami bieži var ļoti labi izvairīties no dažādām slimībām. Pamanot jebkādu īpatnību uz sava ķermeņa ir jādodas pie ārsta pārbaudīties vai nav kāds ļaundabīga slimība. Arī ja nav nekā uz ķermeņa tad vienalga ir jādodas pārbaudīties pie ārsta vienreiz gadā.
…