Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ

Great deal: today with a discount!

Regular price:
4,49
You save:
0,54 (12%)
Discounted price*:
3,95
Purchase
Add to Wish List
ID number:622804
Author:
Evaluation:
Published: 16.02.2010.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: n/a
References: Used
Extract

Daudz informācijas par cilvēku var uzzināt vērojot viņu dažādās situācijās un darbībā. Viena no tām būtu viņa izturēšanās, piedaloties spēlē. Spēle varētu būt šāda:
Deja – bardaks. Te nu atkarīgs kādi skolēni piedalās un kādu literatūru pārvalda. Var izmantot starptautisku - arī tēlus no kinofilmām. Sagatavo, piemēram, 10 lapiņas (var arī 20, tas atkarīgs no cilvēku skaita) ar sieviešu vārdiem, kas ir pazīstami personāži, un 10 ar vīriešu, kas filmās, vai grāmatās vai vēsturē ir zināmi, kā pāris (tā, lai sanāk 10 paari, 12, 15, vai cik nu vajag, galvenais, lai ir vienāds skaits ar vīriešu un sieviešu vārdiem). Piemēram, Romeo & Džuljeta, Ļeņins & Krupskaja, Edgars & Kristīne, utt. Lapiņas tā kā kārtis sajauc un vīrieši izvelk vīriešu vārdus un sievietes sieviešu. Tiek dota mūzika un STARTS - katram jāatrod savs pāris. Ja grib var apbalvot ātrāko un tad visiem tādā kārtībā jānodejo deja līdz galam.
Novērojot cilvēkus šīs spēles darbībā var izprast gan šī cilvēka personību, gan pašreizējo emocionālo stāvokli, gan attieksmi pret savu partneri.
Novērot jau var mirklī, kad cilvēks izvelk lapiņu ar sava otra partnera vārdu un dodas to meklēt, jo redzams, cik intensīvi un kā viņš meklē savu partneri, vai viņš ir tas, kas pats pieiet pie kāda, vai gaida, kamēr pienāks pie tā, kāda ir viņa mīmika uzrunājot un sarunājoties ar citiem spēles dalībniekiem, kāda ir dalībnieka runas ekspresija utt.
Taču visvairāk par cilvēku var novērot tieši dejas laikā, jo tad ir redzamas dalībnieku mīmikas, cik tuvu viens otram dalībnieki ir piekļāvušies, vai ir iekāpts cilvēka intīmajā zonā vai nav, kāds ir vizuālais kontakts starp dalībniekiem, cik ciešs ir savstarpējais skatiens un vai tāds vispār ir.
Daudz par cilvēku var spriest pavērojot viņa ķermeņa valodu, ko veido vairākas lielas informatīvas zīmju grupas – žesti, pozas (dažādu ķermeņa daļu kustības) un mīmika (sejas izteiksme). Ar ķermeņa valodu cilvēks pauž galvenokārt savus emocionālos pārdzīvojumus un patieso emocionālo attieksmi pret kādu notikumu, partneri vai ideju.
Žesti ir neapzinātas galvas, roku un kāju kustības, kuras ikdienā parasti netiek kontrolētas. Ja spēles laikā ir novēroti šādi žesti, tad tas liecina par attiecīgo noskaņojumu un izjūtām.

Author's comment
Work pack:
GREAT DEAL buying in a pack your savings −3,02 €
Work pack Nr. 1115333
Load more similar papers

Send to email

Your name:

Enter an email address where the link will be sent:

Hi!
{Your name} suggests you to check out this Atlants.lv paper on „Empīrisks spēles apraksts "Neverbālās saziņas izpēte iespējas spēlē"”.

Link to paper:
https://eng.atlants.lv/w/622804

Send

Email has been sent

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register