Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
0,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:854834
Evaluation:
Published: 01.02.2018.
Language: Latvian
Level: Secondary school
Literature: n/a
References: Not used
Extract

5.Nosauciet motora blokkarteru veidus?
Rindas, V – veida, W – veida, un Boxer motors.
6.Cik un kādi ir virzulim gredzeni?
Virzuļa gredzenus iedala:
1) kompresijas gredzeni noblīvē virsmu starp virzuli un cilindru līdz ar to tiek novērsta gāzu noplūde no degkameras uz karteri. Gredzeni arī veic siltuma novadīšanu no virzuļa uz cilindra sienām. Kompresijas gredzeni tiek ievietoti virzuļa blīvētājdaļas augšējās rievās. Kompresijas gredzenus izgatavo no čuguna, lai gan ir arī motori, kuros pielieto tērauda gredzenus. to uzdevums noblīvēt spraugu starp virzuli un cilindru un novērst gāzu caurplūdi no degkameras uz karteri, novadīt daļu siltuma no virzuļa uz cilindra sienām un tālāk uz dzeses šķidrumu. Kompresijas gredzenu skaits ir atkarīgs: no kompresijas pakāpes un kloķvārpstas griešanās frekvences. Otto motoriem ir 2 – 4, dīzeļmotoriem 3 – 6 gredzeni. Augšējo gredzenu – lai samazinātu izdilumu (berzi) elektrolītiski hromē 0.10 – 0.15 mm dziļumā. Pārējos gredzenus alvo, lai labāk piestrādātos cilindram.
2) eļļas gredzeni no cilindru sienām noņem lieko eļļu, virzulim pārvietojoties uz ZMP. Eļļa, nokļūstot sadegšanas kamerā, rada piedegumus un palielinās eļļas patēriņš. Virzulim ir viens vai divi eļļas gredzeni, kas novietoti zem kompresijas gredzeniem. Eļļas gredzenus izgatavo no čuguna vai tērauda. Čuguna eļļas gredzenam ir līdz 10 spraugu eļļas novadīšanai virzuļa rievas iekšpusē. Lai eļļas gredzens labāk piespiestos cilindram, motoros pielieto virzuļa rievā ievietotu tērauda spirālatsperi (ekspanderu).
3) kombinētajos gredzenos.Kombinētais gredzens apvieno gan kompresijas, gan eļļas gredzena iezīmes – noblīvē spraugu starp virzuli un cilindru, kā arī noņem lieko eļļas kārtiņu.

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register