Add Papers Marked0
Paper checked off!

Marked works

Viewed0

Viewed works

Shopping Cart0
Paper added to shopping cart!

Shopping Cart

Register Now

internet library
Atlants.lv library
FAQ
1,99 € Add to cart
Add to Wish List
Want cheaper?
ID number:841426
Author:
Evaluation:
Published: 18.04.2006.
Language: Latvian
Level: College/University
Literature: 2 units
References: Used
Extract

Pētījumi liecina, ka cilvēks uztver un iegaumē 10% sniegtās informācijas to lasot, 20% to klausoties, 30% to redzot, 40% - redzot un klausoties, 60% - informāciju pārrunājot un 80% - to sev pašam atklājot un formulējot. Balstoties uz šo apgalvojumu, varam secināt, ka mācoties un mācot ir jāizmanto dažādas metodes un stili, lai maksimāli atvieglotu mācīšanās procesu, tā sasniedzot pēc iespējas augstākus rezultātus.
Nekad iepriekš nebiju pētījusi savu mācīšanās stilu, tādēļ, veicot šo pētījumu, nonācu pie interesantiem secinājumiem, kas attiecas tieši uz mani.
Mācību procesā man patīk, ka viss ir praktiski noderīgs, tāpēc, atceroties ķīmijas stundu garās un sarežģītās formulas, nekādi nevarēju saprast, kam tas viss ir vajadzīgs.
Pētot lietas, kuras mācību procesā man patīk vislabāk, ar nožēlu nākas atzīt, ka labāk es jūtos, ja esmu vērotāja lomā, kaut arī pēc psiholoģiskā tipa esmu ekstraverta. To varētu skaidrot ar laiku, kurā es mācījos – 1980. – 1991. gadam un tam laikam raksturīgajām mācību metodēm un stiliem. No skolēniem netika prasīts pašu domu izklāsts, bija nepieciešams balstīties uz vispārpieņemtajām tā laika dogmām. Līdz ar to man vēl joprojām ir grūti publiski paust savu viedokli. Toties ir prieks skatīties uz mūsdienu skolēniem, kuri prot publiski diskutēt, pierādīt savu viedokli, pareizs tas ir vai nē.

Author's comment
Load more similar papers

Atlants

Choose Authorization Method

Email & Password

Email & Password

Wrong e-mail adress or password!
Log In

Forgot your password?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Not registered yet?

Register and redeem free papers!

To receive free papers from Atlants.com it is necessary to register. It's quick and will only take a few seconds.

If you have already registered, simply to access the free content.

Cancel Register